Haberler
Steam Cypher Server Yarın Açılıyor

Steam Cypher Server Yarın Açılıyor

Yarın Knight Online Severler İçin Büyük Gün. Bu farklı bir heyecan olacak.
25.01.2016 17:12:22

Geçtiğimiz hafta 26 Ocak 2016 tarihinde Steam’da açılacak olan Knight Online Yeni Serveri Cypher hakkında detaylı bilgiler aktarmıştık sizlere. Konu ile ilgili haberimizi buradan okuyabilirsiniz. >> Knight Online Steam Cypher Server <<  Yarın artık Knight Online tutkunları için büyük gün. Zira Cypher yarın açılıyor.  Oyunu Steam üzerinde  Knight Online’ye özel olarak açılan Cypher sunucusunda oynayacaksınız. Kuşkusuz bu yepyeni bir deneyim ve farklı bir heyecan olacak.

Bizler BursaGB olarak yeni Knight Online heyecanına özel  sizlere başka hiç bir platformda göremeyeceğiniz  çok cazip fiyatlar hazırladık.  En uygun fiyatlara SteamKO CYPHER - Gold bar , Cash, Premium Ürünleri BursaGB'den alabilirsiniz.  Dahası her satın alımınızda Kumpara puan kazanacaksınız. 

Unutmayın kazandığınız Kumpara puanlarla dilerseniz hediye çekilişlerine katılabilir veya dilerseniz, biriktirdiğiniz puanlarınızı  yine Knight Online için kullanabilir, yeni ürünler satın alabilir ve oyun heyecanınızı ikiye katlaya bilirsiniz.

Steam Cypher Heyecanına Ortak Olmak ve

Çok uygun fiyatlarla Steam Kodu Satın Almak İçin Tıklayın >>


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »