Haberler
The Witcher 3: Wild Hunt 1.22 Güncellemesi Geldi

The Witcher 3: Wild Hunt 1.22 Güncellemesi Geldi

Uygun Fiyatlı PS Network Card ve Steam Cüzdan Kodu BursaGB 'de
21.06.2016 10:55:49

Oyun dünyası açısından geçtiğimiz dönem oldukça çekişmeliydi. Bu dönemde 2015 yılının en başarılı RPG oyunlarından biri söz birliği ile geniş bir oyun sever kitlesi tarafıdan oylanan The Witcher 3: Wild Hunt olmuştu. Dahası oyun birçok mecradan yılın oyunu ödülünü dahi kazanmıştı.


Başarılı ve sevilen oyun The Witcher 3: Wild Hunt bilindiği üzere son ek paketi Blood and Wine 'la bütünleşmişti. Görülen o ki CD Projekt RED bu ek paketle yetinmek istemedi. Bu kapsamda oyunun 1.22 Güncellemesini devreye soktu.


The Witcher 3: Wild Hunt 1.22 Güncellemesi ile oyun içerisinde sık karşılaşılan hatalar giderilip oyunda küçük çaplı bir iyileştirme çalışması yapıldı.Söz konusu güncellemeyi konsollar yada Steam üzerinden indirebileceksiniz.


Sizin için gerekli olan PS Network Card yada Steam Cüzdan Kodu çok uygun fiyatlarla BursaGB stoklarında hizmetinizde. Dahası yapacağınız satın alımla birlikte sizi ekstra keyiflendirecek bonus niteliğindeki hediye Kumpara puanlar vereceğiz.


Puanlarınızı biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘miz vasıtasıyla süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

 Steam Platformu İçin ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın AlEtiketler: The Witcher 3: Wild Hunt 1.22 Güncellemesi Geldi,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »