Haberler
Watch Dogs 2 Dikkat Çeken Yenilikleri

Watch Dogs 2 Dikkat Çeken Yenilikleri

Hemen Kodunu Satın Al Ön Sipariş Ver Heyecana Dahil Ol
11.06.2016 11:01:18

Oyun dünyası adeta ona kilitlenmiş bir durumda. Evet şu sıralar en çok konuşulan, en fazla gündem oluşturan oyunların başında yer alan Watch Dogs 2 ‘den bahsediyoruz.  PS4, Xbox One ve PC için 15 Kasım 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun oldukça başarılı ve öncekinden tamamen farklı.


Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Geliştirme aşaması çok uzun süre alan Watch Dogs 2 'de sizinde tahmin ettiğiniz üzere birbirinden farklı birçok yenilik  ve özellik bulunuyor.


Ancak Watch Dogs 2 ‘nin bazı özellikleri varki onlar daha önceki sürümde yoktu. Dahası bu özellikler oyunu çok üst düzey bir konuma getiriyor. Süper kalitede bir oyunla karşı karşıyasınız.

 

Watch Dogs 2 Dikkat Çeken Yenilikleri;

 

1- Yeni karakter ve farklı hikaye

Adeta gelenekselleşmiş gibi bir şeydir bu. Bu ve benzeri tüm oyunlarda böyledir. Serinin bir oyununu oynayıp bitirirsiniz. Oyunun devamını niteliğindeki diğer oyuna geçer aynı karakterle oyundaki maceranıza kaldığınız yerden devam etmeye başlarsınız. Herşey yine aynıdır. Fakat  Watch Dogs 2  ‘de durum tamamen farklı. Eski karakterimiz artık yok. Yepyeni bir karakter Marcus Holloway ve onun baştan aşağı farklı hikayesiyle karşı karşıyasınız.


2- Artırılmış Gerçeklik

Ubisoft bu oyunda özellikle günümüz teknolojisinin en gözde yeniliklerinden VR Teknolojisi ‘ni baz almış. Çokta iyi yapmış. San Francisco kentinin bildiğiniz hali dışında oyun harici olarak etrafınızı izlerseniz gerçekçi bir şekilde yaşamlarını sürdüren bir şehir halkı göreceksiniz.


Artık köpeğini gezdirenlermi dersiniz, yaşadığı sorun için polisi arayanlar veya sahil boyunca koşturan fok balıklarımı dersiniz. Yada öylesine kendi kendine oyun oynayan bir çocukmu. Kaliteli bir mizansen tekniği ve süper derecede artırılmış gerçeklikle karşı karşıyasınız.


3- Ekstra Etkileşim

Watch Dogs 2 'de etkileşim öğeleri kendini çok bariz anlamda hissettiriyor. Oldukça dinamik bir açık dünyaya giriş yapıyor ve bazen araba, vinç, yada bazen drone, güvenlik robotu ve benzeri birçok şeyi kullanabiliyorsunuz. Tüm bu aletleri kontrol etme yeteneği ile donatılmış durumdasınız.Verilen görevleri bitirmek için gerek çok büyük gizlilikle ilerleyebilecek ya da gerekse en vahşi şekilde cinayetler işleyebileceksiniz. Bazen kendinizi deli gibi koştururken bulacak zaman zaman yüksek dereceeli teknoloji firmalarının ofislerine gizlice sızacaksınız. Dahası oyundaki tüm karakterlerin telefonların müdahale edebilip ortamın elektronik düzenini karıştırabileceksiniz.


4- Daha başarılı karakter

Artık karakteriniz eskisine oranla daha yetenekli daha başarılı ve daha aktif. Sürekli intikam peşinde koşarken bu arada üzerine yıkılmış suçtanda temizlenmeye çalışan karakteriniz  şimdi daha geniş yeteneklere sahip.  Tam bir uzak doğu dövüş sanatı uzmanı gibi hareket ediyor, süper derecede koşabiliyor ve çok çevik bir şekilde rakiplerini alt edebiliyor.


5- Kaliteli Grafiksel Öğeler

Watch Dogs 2 de daha renkli ve canlı bir dünya ile iç içesiniz. Önceki oyunda Sisli Chicago havasında yaptığınız mücadelelere tamamen canlı renkler ve kaliteli grafiklerle desteklenmiş San Francisco ‘da devam ediyorsunuz. Ofisler, dükkanlar, evler, binalar kısaca tüm şehir kaliteli bir görsel grafik şöleni sunuyor oyun severlere.


Görüldüğü gibi Watch Dogs 2 ile sizleri yüksek derecede gerçekçi müthiş bir oyun keyfi bekliyor. Dahası adeta yaşayacaksınız. Oyun Play Station 4, Xbox One ve PC platformları için 2016 ‘nın son aylarında çıkış yapacak.


Hiç vakit kaybetme.  Aşağıdaki bağlantılardan oynayacağın platformu seçip tıklayarak hemen BursaGB güvencesiyle Ön Sipariş mahiyetinde Watch Dogs 2 satın alabilirsin.  Böylece ilerleyen zamanlarda gelebilecek fiyat dalgalanmalarından etkilenmezsin.


Dahası yapacağın satın alım işleminden sonra hesabına yükleyeceğimiz bonus niteliğindeki Kumpara puanlar bizden sana ekstra hediye. Onlar önemli biliyorsun. Biriktirip sonraki alımlarda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri 'mize katılıp değerli ürünlerden birine sahip olabilirsin.


Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Playstation Platformu İçin ➤  Playstation PLUS Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al

Etiketler: Watch Dogs 2 Dikkat Çeken Yenilikleri,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »