Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood Sistem Gereksinimleri

2/3/2021 11:37:28 PM

Werewolf: The apocalypse - Earthblood oyununda korkunç bir kurda veya canavar Crinosa dönüşebilen çok güçlü bir Garou olan Cahal olarak mücadele edeceğiz. Garou olduğu direkt olarak söylenmese de Cahal’ın sahip olduğu olduğu likantropi gücü bu şekilde yorumlanabilir. Oyunda üç formu ile birlikte doğa ana Gaia’yı korumak için canımız pahasına mücadele edeceğiz. Tabii ki bu dönüşümler sırasında öfkesine de kesinlikle hakim olması gerekmektedir. Her formun kendine göre artıları bulunurken Kurt etrafta fark edilmeden dolanabilir, insan olarak diğer kişilerle etkileşim halinde olabilir veya Werewolf olarak herkese dehşet saçabilirsin. Aynı zamanda hem çok güçlü hem de çok zayıf biri olma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsin ve bunun dengesini ayarlamak tamamen senin elinde !

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood sistem gereksinimleri duyuruldu. 4 Şubat 2021 tarihinde oyun severler ile buluşacak olan Werewolf: The Apocalypse - Earthblood sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Minimum sistem gereksinimleri ile oyunu açabilirken önerilen sistem gereksinimleri oyundan daha iyi bir performans alabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD FX-8370

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 veya AMD Radeon HD 7790

Ekran Kartı Belleği: 1 GB VRAM

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i7-8700 veya AMD Ryzen 5 3600X

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 290

Ekran Kartı Belleği: 3 GB VRAM

Sistem Gereksinimleri Neden Önemlidir ?

Sistem gereksinimi olarak karşımıza çıkan ve herkesin merak ettiği bu terime bir açıklık getirelim. Sistem gereksinimi, bir oyunun sisteminizde çalışması için gerekli olan donanımsal bilgilerdir. Tüm programlar, yazılımlar ve oyunlar bir bilgisayar sisteminde çalışmak için donanımsal gereksinimler ihtiyaç duyar. Bu gereksinimleri minimum ve önerilen olarak karşılarsanız sisteminizde çalışıyor anlamına gelir. Kısacası sistem gereksinimleri bir programı çalıştırmamıza yarayan bilgilerdir.