Haberler
World of Tanks Artık PS 4'de

World of Tanks Artık PS 4'de

World of Tanks Artık PS 4'de Oynanacak
14.01.2016 16:50:02

World of Tanks, 2. Dünya Savaşı'nda kullanılıp sonrasında bir köşeye terkedilen veya  savaşta kullanılmak amacıyla üretilmiş ancak test aşamasından ileriye gidememiş Sovyetler Birliği, Amerika ve Almanya birleşiminden oluşan 3 devletin tanklarının kullanıldığı varsayılan bir savaş oyunu. Fakat ağırlıklı olarak sadece tanklar üzerine kurgulanmış bir oyun. Bu oyun bilindiği üzere PS4 platformunda oynanamıyor. Uzun süredir bu konudan çok yüksek oranda şikayetler var.  World of Tanks severler için oyunu PlayStation 4 platformunda oynayamamak oldukça sıkıntı veren bir durum. Adeta işkence gibi.

Şimdi haberimizin en sevindirici bölümüne geldik. World of Tanks'i PlayStation 4 platformunda oynayamamaktan sizde şikayetçiyseniz artık sevinebilirsiniz. Zira  bu işkence çok yakında sona eriyor ve 19 Ocak 2016 tarihinde World of Tanks artık PlayStation 4 platformuna geçiş yapıyor.  Şu an beta testinde. PlayStation 4 sürümüyle beraber daha gelişmiş grafikler,  PS4 platformuna özel sınırlı süreli içerikler ve yine PlayStation 4'e özel farklı özellikleri de beraberinde getiriyor.

Şu önemli detayı söylemeden haberimizi bitirmeyelim. PlayStation 4'te  PlayStation Plus üyeliğiniz yoksa üzülmeyin.  Yinede World of Tanks'i indirip oynayabileceksiniz.  Ayrıca hediyelerde var.  31 Ocak tarihinden önce PS4 ortamında World of Tanks'e giriş yaparsanız T1E6-PS model hafif seviye Amerikan tankı size hediye olarak verilecek.  PlayStation Plus üyesi olursanız sürpriz hediyeler sizleri bekliyor.


BursaGB Farkıyla Cazip Fiyatlı Playstation Network Card Satın Al >>
Etiketler: World of Tanks PS4, World of Tanks PS4 te oyna,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »