Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

World of Tanks Cazip Fiyatlarla BursaGB Stoklarında

4/14/2016 12:51:12 PM

Dünya çapında çok geniş bir oyuncu kitlesi tarafından sevilerek oynanıyor.  Oyuna girer girmez kendinizi dünyanın dört bir tarafından gelen savaşçılarla birlikte  Destansı Tank Savaşları 'nın içinde buluyorsunuz. Amerika, Almanya, Fransa, Çin, İngiltere ve Sovyetler Birliği'nden 260 tank var oyunda.  Bu araçlar tarihsel doğruluğa dikkat edilerek bir hayli itinayla detaylandırılmış. Bunu bizzat farkedeceksiniz.

Düşmanlarınızı geniş manevra kabiliyetine sahip  süratli hafif tanklarla yenebilir yada her türlü amaca uygun dizayn edilmiş orta tanklarla düşman hatlarını derinlemesine yarıp geçebilirsiniz.Yada dilerseniz  uzun menzilli havan toplarıyla keskin bir nişancı rolüne bürünün.  Seçim sizin. Ancak unutmayın kazanmak için başarılı bir tank komutanı olmak yetmiyor.  World of Tanks bir takım oyunu. Zafer size kendi becerilerinizin yanı sıra takım arkadaşlarınızında ortak kazanımlarıyla birlikte gelecek

Hemen şimdi takımınızla birlikte destansı bir zafere imza atmak için oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyuna girmek için size World of Tanks Gold gerekiyor. Rakipsiz BursaGB fiyatlarıyla satın alıp  World of Tanks  dünyasına giriş yapabilirsiniz.  Oyun keyfinizi ikiye katlamak için World of Tanks Gold satın alımınızın hemen sonrasında üyelik hesabınıza bonus hediye olarak Kumpara puan tanımlanacak. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper hediyelerden birine sahip olabilirsiniz. 

World of Tanks Gold Satın Al