Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Yeni Yıl Çekiliş Sonuçları Açıklandı

1/4/2016 3:06:48 PM

Çok yoğun katılımın olduğu Yeniyıl Kumpara Çekilişleri bitti. Merak ve heyecanla beklenen çekiliş sonuçları açıklandı. Biz öncelikle tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Yepyeni bir yılbaşı etkinliğini geride bıraktık. Süper bir Yılbaşı Çekilişi yaptık binlerce katılımcımız oldu. Çok güzel hediyeler dağıttık. Bu çekilişte kazanamayan arkadaşlarımız kesinlikle üzülmesin.  Zira BursaGB tüm katılımcıları, tüm üyeleri ile kocaman bir aile. Dahası her gün artan üyeleriyle sürekli büyüyen bir aile.  Kocaman BursaGB ailemiz içinde bu tür sürprizlerimiz aynı heyecan ve coşkuyla sürekli devam edecek. 

Kumpara çekilişlerimiz devam ediyor. Her gün çekilişe katılabilir, çekiliş heyecanını ve ödül kazanma zevkini her gün yaşayabilir, Kumpara Puan kazanma heyecanını her zaman tadabilirsiniz. Kazandığınız Kumpara Puanları biriktirip Oyun ekipmanı alabileceğiniz gibi oyun kodu da alabilirsiniz.

Sizlerde Kumpara çekilişlerine katılmak için harekete geçin. Yeni hediyeler sizleri bekliyor. Katılın ve kazanmaya devam edin…

2016 Kumpara Çekilişi Kazananlar Listesi Çekiliş Sayfası Üzerinden Görüntülenmektedir.