Haberler
Yepyeni Oyun Agents of Mayhem Geliyor

Yepyeni Oyun Agents of Mayhem Geliyor

Agents of Mayhem İçin Şimdiden Ön Sipariş Ver
9.06.2016 16:31:40

Yepyeni bir oyun geliyor. Volition Studios aynı adla tescillediği Agents of Mayhem isimli bir oyun geliştirdi ve resmi duyurusu fragmanıyla birlikte yapıldı.


Dünya çapında çok tutulan Saints Row Oyunu ‘nun yapımcıları Voliton Games tarafından geliştirilen Agents of Mayhem hakkında çok fazla bilgi verilmedi. Sadece açık dünya oynanışına sahip olacağını biliyoruz.  Aşağıdaki tanıtım videosundan oyunu inceleyip bir ön izlenim edinebilirsiniz.2017 yılında PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Agents of Mayhem hakkında detaylı bilgiler herkesin tahmin ettiği üzere E3 Oyun Fuarı ‘nda oyun dünyasına açıklanacak.  


Çıkışıyla birlikte stoklarımızda yerini alacak olan oyun için oyuncu dostu fiyatlarıyla oyun severleri keyiflendiren BursaGB ‘den oynayacağınız platforma özel olarak ön sipariş tadında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu sayede aradan geçecek zamanda gelebilecek fiyat dalgalanmalarından da etkilenmeyeceksiniz.


Dahası yapacağınız satın alım sonrası hesabınıza bonus hediye niteliğinde 10 larca Kumpara puan yüklüyoruz. Onlar bizden size ekstra keyif. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.


Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Playstation Platformu İçin ➤  Playstation PLUS Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al
Etiketler: Yepyeni Oyun Agents of Mayhem Geliyor,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »