Haberler
%35 İndirimli Civilization VI Steam Key Ön Siparişle BursaGB Stoklarında

%35 İndirimli Civilization VI Steam Key Ön Siparişle BursaGB Stoklarında

Hemen Sid Meier's Civilization VI Satın Al Ön Siparişe Özel İnanılmaz İndirim Kampanyasını Kaçırma !
13.10.2016 00:54:35

Yıllardan bu yana strateji oyuncularının heyecanla anlattığı ve oynadığı Civilization serisi, Civilization VI, ile tekrar karşımızda ! üstelik bu inanılmaz oyuna steam üzerinden sahip olmak, BursaGB ile mümkün ! üstelik ön siparişe özel fiyat + kumpara puan kampanyası ile.  


Dünyanızla etkileşim kurmanın, imparatorluğunuzu daha fazla genişletmenin, kültürünüzü geliştirmenin ve zamana meydan okuyan bir uygarlık inşa etmek üzere tarihin en büyük liderleriyle mücadele etmenin yeni yollarını sunan Civilization VI daha önce görülmemiş inanılmaz özelliklerle ve milletlerle geliyor !


  • Şehirler artık haritada fiziksel olarak genişliyor,


  • teknoloji ve kültüre dair etkin araştırma yeni ihtimaller ortaya çıkarıyor


  • rakip liderler, siz oyunda zafer elde etmenin beş yolundan biri için yarışırken tarihsel izlerine dayalı kendi gündemlerinin peşinde koşuyor.


Civilization VI Çıkış Tarihi: 21 Ekim 2016


Hemen sizde bu inanılmaz strateji dünyasına katılmak, politik olayları an ve an yaşamak istiyorsanız hemen BursaGB güvencesiyle ön sipariş ile tam %35 İndirimli Civilization 6 Satın alabilirsiniz.




S.S.S.


➤  Nasıl Civilization 6 Steam Key Satın alabilirim?

       Kredi kartın ile ya da banka kartın ile sitemize ödeme yaparak %35 indirimli Civilization 6 satın al.

➤  Nasıl sipariş verebilirim ?

      www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.

➤ Ön Sipariş Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

      www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.

➤  Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

      www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

➤  Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

      www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.


İyi Oyunlar !







Etiketler: Civilization VI, Civilization 6, Civilization 6 Steam Key, ,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »