Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Battlefield 1 Haritaları Sızdı. Çanakkale Var mı? İşte Cevabı

6/7/2016 2:15:58 PM

1. Dünya Savaşı konulu içeriğiyle geçen haftalarda duyurulan Battlefield 1 le birlikte Türkiye ‘deki oyunseverleri heyecan dolu müthiş bir merak sardı. Zihinleri sürekli meşgul eden soruysa  Battlefield 1 ‘de Çanakkale Varmı? sorusuydu

Merakı iyice alevlendiren durum oyunun haftalar önce sunulan tanıtım videosunda Gelibolu Yarımadası ‘ndaki Anzak Koyu ‘nu andıran bir mekanın görünmüş olmasıydı.  Nihayet zihinleri meşgul eden sorunun cevabı geldi.

Zira oyuna ait tüm haritalar sızdırıldı. Her zaman olduğu gibi yine bir Reddit kullanıcısı EA personellerinden elde ettiği veriyi internette yayınlayınca konu hakkındaki herşey netlik kazandı.

Sızdırılan bilgilere göre Battlefield 1 'in multiplayer modunda tam 9 harita var. Aralarında Çanakkale 'deki Anzak Koyu da bulunuyor. Ayrıca Gazze Çölleri, İtalyan Alpleri  gibi 1. Dünya Savaşı ‘nın geçtiği tüm cephe hatları bulunuyor.

Süper konusuyla bir hayli ses getirecek olan Battlefield 1 heyecanı için uygun fiyatlı satın alma işlemini oyuncu dostu fiyat politikasından ödün vermeyen BursaGB ‘den yapabilirsiniz.

Yapacağınız satın alım neticesi hesabınıza yüklenecek bonus hediye Kumpara puanlar bizden ekstra bir jest niteliğinde. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.

Battlefield 1 Standard Edition Origin CD Key Satın Al

Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition Origin Satın Al