100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
Counter Strike 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Counter Strike 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Valve tarafından henüz beta sürümünde, sınırlı erişime açık olan Counter Strike 2, getirdiği yeniliklerle oyun dünyasını bir hayli etkilemiş durumda.

Valve tarafından henüz beta sürümünde, sınırlı erişime açık olan Counter Strike 2, getirdiği yeniliklerle oyun dünyasını bir hayli etkilemiş durumda. İçeriğimizde oyunun yeniliklerinden, çıkış tarihinden ve elbette sistem gereksinimlerinden bahsedeceğiz.


Bu yaz, CS 2 için tam sürüm çıkartmayı planlayan Valve, oyuna getirdiği yenileklerle oyuncuları şimdiden Beta sürümüne çekmeyi başardı. Yeni smoke, fire ve flaş bombalarının oyunun gidişatını oldukça etkileyecek. Bunun dışında, grafik yenilemeleri, haritalarda değişiklikler ve en önemlisi de sunucu tick oranının oldukça düşürüldüğünü ve oyuncuların günümüz MMOFPS oyunlarına göre daha hızlı tepki süresi alacağı belirtildi. Son olarak, oyunda artık bacaklarımızı görebileceğiz!


Counter Strike 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?


Oyunun adı tam olarak CS 2 mi yoksa CS:GO 2 mi olacağı konusunda net bilgi verilmemişken, CS:GO Source 2 olacağı yönünde de sızıntılar bulunmakta. CS 2’nin sistem gereksinimleri tarafında, mevcut beta sürümüne olarak ortalama bir gereksinim listesi yayınlandı.  


CS:GO 2 sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300
  • Bellek: 8GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


KAMPANYA DUYURUSU

Valorant VP Kodlarında, gece pazarına özel indirim fırsatını kaçırma! 


Counter Strike 2 Sistem Gereksinimleri Nedir?


League of Legends MMO oyunu iptal mi edildi?
League of Legends MMO oyunu iptal mi edildi?

Tryndamare ismiyle tanınan Rioter Marc Merrill, beklenen League of Legends MMO oyunu hakkında açıklama yaptı. İşte detaylar!