Haberler
BursaGB ile Daha Rahat ve Keyifli bir Oyun Alışverişine Hazır Mısınız?

BursaGB ile Daha Rahat ve Keyifli bir Oyun Alışverişine Hazır Mısınız?

2007'den bu yana devam eden serüvenimiz durmaksızın devam ediyor! büyük gelişmelere imzamızı attık, atmaya'da devam ediyoruz!
26.09.2017 22:40:22

BursaGB ekibi olarak gelişim sürecimize hız katıyoruz. Tasarım, alt yapı, ödeme ve PR gibi bir çok alanda yenilikler getirmemizin yanında kullanıcı odaklı ilerlemeye devam ediyoruz.


Bu yenileme süreci içerisinde ürün sayfamız global çapta daha modernize ediliyor. Anasayfamız’da yeni, çok satılan, ön planda olan ürünlere ve kampanyalarımızın duyurusu için daha göz yormayan ancak göz alıcı bir düzenleme yaparken, ödeme yönteminde daha kaliteli ve herkesin kullandığı yollar getirip, ödeme hızında yenilikler sağlamaya devam ediyoruz.


Tabi ki bu saydıklarımızı sürekli geliştirmeye açık hale getiriyoruz. Yani global çapta, insanların tercih ettiği özelliklerin tamamı bizde de oluyor. Bunun yanında, ekibimize yeni takım arkadaşları arıyoruz! eğer sen de BursaGB ailesinde yazılımcı, tasarımcı veya PR olarak yer almak istiyorsan hemen info@bursagb.com adresine mail at.


Uygun fiyat, güvenilir & hızlı teslimat, %100 Müşteri memnuniyeti ile Türkiye ve Tüm Dünyanın oyun E-pin & CD Key Platformu BursaGB


Etiketler: BursaGB,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »