Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Knight Online için Yeni Sunucusu Olympia Duyuruldu

5/28/2016 2:47:48 PM


Knight Online oyuncularının çok yakından bildiği üzere Knight Online için en son Midgard Sunucusu açılmış sonrasında aradan geçen uzun zaman boyunca herhangi bir yeni sunucu çalışması yapılmamıştı.


Yoğunluk ve yenilenme zorunluluğu yüzünden oyunculardan NTT Game ‘e sürekli olarak yeni bir sunucu için istek mesajları gönderiliyordu. NTT Game elbette aşırı derecedeki yoğun isteklere duyarsız kalamazdı. Pek tabi kalmadıda.


NTT Game Yönetimi yaptıkları bir açıklamayla beklenen bomba haberi nihayet açıkladı. Uzun süredir çok büyük bir heyecanla beklenen yeni sunucunun adı Olympia. Yeni sunucu 02 Haziran 2016 Perşembe günü açılacak.


Şunuda belirtelim. Yeni Sunucusu Olympia yalnızca USKO için gelecek. Steam Platformu ‘nda oynadığınız Knight Online için bu değişiklik söz konusu değil. Bu yüzden Olympia ‘yı Steam ‘le karıştırmamanız gerekiyor.


Yeni Sunucu Olympia’nın Özellikleri

➤ Oyun içinde Power Up Store ‘dan alınan item Dragon Box bulunmuyor.

➤ Yine Power Up Store ‘dan alınan Special Monster Staff yok.

➤ Dragon set yapılan Under The Castle bulunmuyor.

➤ Krowaz Haritası yok.

 

Yeni Knight Online Sunucusu Olympia ‘da yüksek dozlu bir heyecan için çok Uygun Fiyatlı GB satın al. Zira heyecan için geri sayım başladı. Ayrıca unutma her satın alımınla birlikte hesabına yüklenecek bonus hediye niteliğinde onlarca Kumpara puanda seni bekliyor. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarında kullanabilecek yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birini kazanabileceksin.


➤ ➤  Knight Online GB Satın Al