Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Knight Online ORION Geliyor!

1/24/2015 9:34:37 PM

 Knight Online ORION Geliyor!


 
Uzun bir süredir birçok oyuncumuzun büyük merakla beklediği, yeni Knight Online Orion sunucusu 27.01.2015 Salı günü sabah saat 10:00'da sizlerle!
 
Asgard sunucusunun ardından zorunlu OTP'li ikinci sunucumuz olacak olan Orion sunucusunda da, tamamen güvenilir bir Knight Online deneyimi sizleri bekliyor. OTP sistemini kullanmayan ve Orion sunucusunda oynamak isteyen oyuncularımızın, OTP sistemini aktif olarak kullanmaları gerekmektedir. Hesap-eşya çalınmalarının önüne geçen bu sistem sayesinde, Asgard ile birlikte yeni açılacak olan Orion sunucusu da size eğlenceli bir Knight Online deneyimi sunacak!
 
 
* OTP Sistemine nasıl üye olurum?", "OTP programını nereden indirebilirim?", "OTP programını nasıl kullanırım?" gibi sorunlarınızın ayrıntılı cevaplarına ulaşmak için burayı tıklayınız
 
*OTP Sistemini mobil telefonlarınız üzerinden de kullanabilirsiniz! OTP Sisteminin mobil telefonlar için kurulumu ve kullanımı ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.
 
 
Orion gold bar Alış Goldbar, Premium, Cash
fiyatları belirlendi. En iyi fiyat ve hızlı teslimat için Bursagb.com sitesini ziyaret edin.

BursaGB Orion goldbar GB satış  fiyatlarını görmek ve BursaGB aracılığı ile Orion goldbar GB satın almak için tıklayınız
 
BursaGB Orion goldbar GB alım  fiyatlarımızı görmek ve BursaGB sitesine Orion goldbar GB satmak için tıklayınız..
 
 
Knight Online Orion Server için Orion Gold Bar, Orion Premium, Orion Cash, orion Koxp Ürünlerini Sitemizdeki Güvenli Ödeme Yöntemleri ile 7/24 satın alabilirsiniz.
 

Orion Şövalyelerine  İyi Oyunlar Dileriz...