Haberler
SteamKO Ardream Güncellemesi

SteamKO Ardream Güncellemesi

Uygun Fiyatlı GB, SteamKO Cahs, Steam Cüzdan Kodu BursaGB 'den Alınır.
18.06.2016 15:21:31

NTTGame ‘in USKO için açtığı Olympia sunucusu ile birlikte nihayet SteamKO oyuncuları için Ardream Güncellemesi ‘ni getirdi. SteamKO oyuncularından gelen yoğun tepkiye dayanamayan NTTGame Ardream ’in kapılarını açınca bir çok oyuncu Ardream ’e adeta akın etti.  

Yeni oyuncular için Ardream pek bir anlam ifade etmiyor olabilir. Fakat Ardream 1299 patchiyle birlikte Knight Online ’a büyük bir pk deneyimi getirdi.


Ardream ’i özetlemek gerekirse;

➤ 35 lvlde giriş yapılabilir 59 lvl sınırı vardır.içeride lvl atlarsanız dışarı atar.

➤ Human ve Karus town olarak 2 adet başlangıç noktası olan Ardream,haritanın ortasında bowl adı verilen bölge ve ırk townlarına ikamet eden 2 ayrı yol bulunmakta.

➤ Bowl’un ortasında ve haritanın bir çok yerinde yaratıklar mevcut,bu yaratıklar Ronarklandda olduğu gibi normal haritadaki yaratıklara göre daha fazla deneyim puanı verir.

➤ Yine Bowl’un ortasında çıkan Chaos Stone isimli taşı keserek içerisinden çıkan bossları öldürebilir ve birbirinden değerli eşyalar düşürebilirsiniz.

➤ Ardream temel olarak ortak bölge olduğu için oyuncular karşı ırkın oyuncuları keserek ulusal puan kasabilir ve ünvanlarına unvan ekleyebilirler.

➤ Yüksek Skiller ve Itemlardan hoşlanmayan her oyuncu için Ardream çok önemli.

 

Ardream macerasında yerinizi almak ve düşmanlarınızla kıyasıya savaşmak için hiç zaman kaybetmeyin. Oyuncu dostu fiyatlar sunan BursaGB kalitesiyle yapacağınız GB, Cash yada Steam Cüzdan Kodu satın alım sonrası hesabınıza yüklenecek bonus Kumpara puanlar bizden size ekstra keyif.

Kumpara puanlarınız önemli. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilecek yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabileceksiniz. 

➤ Knight Online GB Satın Al

➤ SteamKO CASH Satın Al

➤ Steam Cüzdan Kodu Satın Al
Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »