Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

The Division Çıkmadan Grafik Modu Çıktı

2/13/2016 4:56:18 PM

Ubisoft tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Tom Clancy's The Division, geçtiğimiz günlerde betası ile karşımıza çıktı. Çıktığı günden itibaren oyuncular gerçekten şoka uğradılar.  Çünkü oyunun grafikleri hiçte bekledikleri gibi çıkmadı. Bunun ardından mod yapımcıları bir hayli erken davrandı ve oyunun beta sürümüne grafik modu getirdiler.

Bu grafik modu ile oyunun ışıklandırma efektleri biraz daha iyileştirilmiş hale gelse’de,  oyuncular için sadece bu mod yeterli değil gibi.  Ne kadar mod veya gelişme gelirse gelsin,  oyuncular E3 ’te tanıtılan o ilk The Division ’ın grafiklerini arıyor olacak. Ancak The Division, betadan tam sürüme geçiş yaptıktan sonra grafik yönünden bir kaç gelişme söz konusu olabilir. Bu mod, şimdilik deneme aşamasında. İndirilebilir değil ve oyunun tam sürümünden sonra gelecek modlar ile daha iyi görüntü elde edilebilir.

Para ile yayılan ve insanlara bulaşan bir virüsün sonuçlarını ve önlemini almak, bulundukları toplumu kurtarmak için  kurulan The Division takımının aksiyon dolu maceralarını yaşamak istiyorsanız, oyunu BursaGB üzerinden başka bir platformda bulamayacağınız çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.  BursaGB den sadece satın almakla kalmazsınız. Her satın alımınızda hesabınıza onlarca Kumpara puan yüklenir. Kumpara Puanlarınızla dilerseniz dilerseniz birbirinden değerli hediye çekilişlerine katılabilir yada dilerseniz biriktirdiğiniz Kumpara puanlarınızla dilediğiniz oyunun E - Pin kodunu satın alabilirsiniz. Unutmayın her satın alımınız ekstra Kumpara puan demek. BursaGB ile sürekli kârdasınız.


Uygun Fiyatlarla Tom Clancy’s The Division CD Key Satın Al >>