Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Yeni Nesil Doom Ön Siparişle Satışta

4/27/2016 7:35:32 PM

 Doom Ön Sipariş Ver | Satın Al

İd Software tarafından geliştirilip Bethesda 'nın yayıncılığını üstlendiği Doom ‘u artan yüksek kalitesiyle birlikte artık Yeni Nesil Doom olarak adlandırılmak çok daha uygun olacaktır kanısındayız. Doom ‘u gerek değişik platformlardaki fragmanlarından gerekse çıkışından önce BursaGB 'de yaptığımız Yeni Doom Haberi ile artık tanıyorsunuz. Dahası duymayan çok az kişi kalmıştır diye tahmin ediyoruz.  Zira oyun dünyasının önde gelen geliştirici ve yapımcılarının dünya çapında katılımı ile gerçekleşen ünlü E3 2016 Fuarı ‘nda da oldukça etkili sunumlarla ses getirir şekilde tanıtıldı.

Oyuna olan merakınızı biraz giderelim. Oldukça geniş bir kitle tarafından heyecanla beklenen Doom yüksek dozlu korku – gerilim türü bir oyun. Son sürümü ile birlikte gerek grafik kalitesi,  gerek senaryosu, gerek şiddet sahneleri ve gerekse artırılan özellikleriyle benzeri oyunlar arasında adeta bir efsane olarak kabul edilebilir.  Her bir sahnesi ciddi anlamda vahşi ve acımasız sahnelerle dolu. Yeni ve sıradışı Doom Özellikleri 'ylede bildiğiniz oyunlara pek benzemiyor. Oyuna giriş yaptığınız andan itibaren tam anlamıyla sizi öldürmeye dahası öldürdükten sonra acımasızca kolunuzu bacağınızı koparıp parçalara ayırmaya niyetenmiş yaratıklarla karşılaşıyorsuz. Sakın hata yapmayın. Zira niyetlendikleri şeyi gözlerini dahi kırpmadan yapıyorlar. Onlardan biri yada bir kaçı ile karşı karşıya gelmeniz an meselesi. En küçük hatanızda kolunuzun vücudunuzdan koparılıp, kanınızın oluk oluk fışkırdığına bizzat şahit olabilirsiniz.

Tabi bu durum karşısında sizde onları sadece uzaktan ateş ederek öldürmekle yetinmiyor aynı acımasız karşılığı veriyorsunuz. Defalarca ateş ettiğiniz halde düşmeyen bir yaratığın çenesinden ve saçlarından tutarak ikiye ayırıp kanlanan ellerinizle tek yumrukta öldürebiliyorsunuz.  Veya öldürdükten sonra kafasına bir tekme atıp parçalayabiliyorsunuz. Yada elinize geçen bir testere ile size saldıran yaratığı oldukça vahşet dolu bir şekilde kafasından kesmeye başlayarak ikiye bölebiliyorsunuz. Tabi üstünüze ve etrafa sıçrayan kanlar, çığlıklar yüksek kalitedeki ses efetkleri, artırılmış gerçeklikle birlikte bu durum sizi oldukça etkileyebilir. Öyle görülüyor ki Doom 2016 Yılının En Çok Satan Oyunları listesinin zirvelerinde yerini alacak.

Baştada belirttiğimiz gibi  Doom 13 Mayıs 2016 tarihinde çıkacak. Çıkışına sayılı günler kala Ön Siparişe Açılan Doom 'u BursaGB 'den oyun dünyasının en uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Henüz bonus hediye olarak Kumpara puan tanımlanmayan Doom için tanımlayacağımız Kumpara puanlarında oyunun kendisi kadar sevindirici olacağını, puanlar tanımlandığı anda ön siparişle satın alan kullanıcılarımızın hesaplarına da yükleme yapılacağını vurgulamadan geçmeyelim. BursaGB 'de Kumpara puanlar çok önemli. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi sitemizdeki Hediye Çekilişleri 'ne katılıp çok değerli hediyelerden birinede sahip olabiliyorsunuz.