Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Tanrıça'nın Kılıcı güncelleniyor,Evlilik Özelliği geliyor!

3/27/2015 12:25:06 AM

Tanrıça'nın Kılıcı güncelleniyor,Evlilik Özelliği geliyor!

 


"Tanrıça'nın Kılıcı" Batı mitolojisi tabanlı bir starteji oyunudur,,oyunda aşk ve savaş,birliktelik  bulunur ve uyuyan Tanrıçaları uykusundan uyandırmanız gerekir.Gelen bu güncellemeyle herkesin uzun süredir heycanla beklediği evlilik özelliğini sunuyoruz.,50. seviye görevi olan Antik Ağaç(3) görevleri bitirildikten sonra evlilik özelliğine kavuşabilir ve sevdiğiniz kişiyi bularak evlenebilirsiniz.,Acele edin ve siz de katılın!~


[Güncelleme zamanı]:26 Mart 14:00,Bir sorun halinde gecikebilir

[Güncelleme kapsamı]:Tüm sunucular

[Güncelleme içeriği]:Evlilik özelliği


Evlilik Özelliğinin Tanıtımı:


Güncelleme esnasında çevrimiçi olunamayacaktır,oyuncularımızdan bu konuda özür diliyor , sabır ve anlayışları iöin teşekkür ediyoruz!

Bursagb üzerinden Tanrıçanın kılıcı hesabınıza kolaylıkla altın yükleyebilir ve vip adındaki özel seviyeye yükselme imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca tüm oyunlar için satın alacağınız altınları en ucuz fiyatla, burada bulabilirsiniz. Yapmanız gereken ise Bursagb hesabınıza kredi kartı, mobil ödeme ya da havale gibi yöntemlerle para yatırarak almak istediğiniz hizmeti belirlemek ve sipariş vermek. Yatıracağınız ücretin karşılığı olan altınlarınız en kısa süre için Tanrıçanın Kılıcı hesabınıza aktarılacaktır. Güvenli, keyifli ve hızlı alışveriş için Bursagb siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Tanrıçanın kılıcı Altın Epins fiyatlarını  Görmek ve +bonus puan kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol bedava Elmas Çekilişine katıl.