Haberler
%35 İndirimli Farming Simulator 17 Cd Key Satışta

%35 İndirimli Farming Simulator 17 Cd Key Satışta

Farming Simulator 17, bu sefer seni modern çağ çiftçisinin zorlayıcı dünyasına davet ediyor. Hemen Ön sipariş ver ve indirim + bonuslardan yararlan.
18.10.2016 22:28:03


Giants Software tarafından geliştirilen ve önceki serileri ile milyonlarca oyuncuya eşlik eden Farming Simulator 17, bu sefer seni modern çağ çiftçisinin zorlayıcı dünyasına davet ediyor. Hemen sende bu inanılmaz simulator deneyimini yaşamak istiyorsan haydi BursaGB’ye !


Hayvan yetiştiriciliği, hasat, satış ve odun kesme gibi çiftçilik hayatının zorluklarını göğüslen. Devasa, açık bir dünyada çiftliğini nasıl yöneteceğine kendin karar ver!


Üstelik oyunda 17’den fazla araç garajı, 250’den fazla araç ve daha fazlası sizi bekliyor !Temel Özellikler


  • Tarlanın hasadını al ve bol çeşitli ekinlerle tonlarca çiftlik geliştirme yönteminin tadını çıkar.

  • Odun kesme ve hatta hayvan yetiştiriciliği ile tarım faaliyetlerini çeşitlendir!

  • İnsanı içine çeken görsel efektlerle devasa ortamlarda çiftliğini geliştir.

  • AGCO’nun en saygın markaları: Challenger, Fendt, Valtra, ve Massey Ferguson dahil içtenlikle yeniden yaratılmış birçok tarım aracı ve makinesi kullan.

  • Çoklu oyunlarda çiftliğini büyütüp ilerlemene yardımcı olmaları için arkadaşlarını davet et!

  • Sınırsız içerikler ve her zaman gelişen bir Farming Simulator 17 deneyimi için tutku dolu bir topluluk tarafından oluşturulan modları indir.Ön Sipariş Bonuslarını KAÇIRMA ! Oyun 25 Ekim’de çıkıyor.


Hemen sende BursaGB ile %35 İndirimli Steam Farming Simulator 17 satın al ve ön sipariş bonusu olarak anında 2 traktör kazan !


%35 İndirimli Farming Simulator 17 Ön Siparişi için buraya tıkla.


S.S.S.

➤  Nasıl Farming Simulator 17 Steam Key Satın alabilirim?

        Kredi kartınız ile yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak %35 indirimli Steam Farming Simulator 17 cd key ürününü satın alabilirsiniz.

➤  Nasıl Farming Simulator 17 sipariş verebilirim ?

       www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.

➤ Farming Simulator 17 Ön Sipariş Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

       www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.

➤  Farming Simulator 17 Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

       www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

➤  Kredi Kartsız Oyun Alışverişi Nasıl Yapabilirim ?

       www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar !Etiketler: Farming Simulator 17, Farming Simulator 17 Cd Key, Simulator,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »