Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

%35 İndirimli Mafia 3 Steam Cd Key BursaGB Stoklarında !

10/7/2016 12:16:18 AM


Yılın değil ! yılların en çok beklenen oyunlarından Mafia 3, inanılmaz çıkış fragmanı ile resmi olarak çıkışını gerçekleştirdi !


Verilen ön siparişlerin ardından, henüz oyunu satın almamış oyunculara özel, 89 Liradan 179 Liraya çıkan resmi Steam fiyatının altında ve %35 İndirimli Mafia 3 Steam Key fırsatı BursaGB’de sizleri bekliyor. Üstelik ücretsiz oyun kodları ve BursaGB günlük çekilişlerine katılım hakkı veren +125 Kumpara puan fırsatı ile…


Evet, 2. Oyun ile akıllara perde çeken final sahnesinin cevapları almak için bizde sabırsızlanıyoruz !


Aile doğduğun kişiler değil, uğruna öldüğün kişilerdir.


Lincoln'un askeri eğitimini ve topladığınız istihbaratı kullanarak İtalyan Mafyasını alaşağı ederken bodoslama saldırılardan gizlice takip edip öldürmeye kadar çok çeşitli taktik seçenekleriyle kendi oyun tarzınızı belirleyin.

ESKİSİNİN KÜLLERİ ÜZERİNDE YENİ BİR AİLE

Hangi teğmenlerinizi ödüllendirip hangilerine ihanet edeceğinize karar vererek kendi eşsiz stilinizle yeni bir suç imparatorluğu kurun…


Çıkış Videosu

NEW BORDEAUX, 1968 YILINDA YENİDEN KURGULANMIŞ YENİ NEW ORLEANS

Mafyanın ve yolsuzluğa bulaşmış devlet çalışanlarının hüküm sürdüğü, o çağın görüntüleri, sesleri ve duygularla dolu sosyal atmosferiyle zengin bir şekilde detaylandırılmış devasa, kapsamlı ve köhne açık dünya.

BEKLENMEDİK VE ÖLÜMCÜL BİR ANTİ KAHRAMAN

Hayatında aile olarak adlandırabileceği tek şey olan zenci mafyasının vahşice katledilmesinin ardından İtalyan Mafyası'ndan intikam almak için ant içen bir yetim ve Vietnam gazisi olan Lincoln Clay rolüne bürünün.S.S.S.


 Nasıl Mafia 3 Steam Key Satın alabilirim?

         Kredi kartınız ile yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak %35 indirimli Mafia III cd key ürününü satın alabilirsiniz.

 Nasıl sipariş verebilirim ?

        www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.


Ön Sipariş Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

        www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.

 Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

        www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

 Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

        www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar !