Haberler
APB: Reloaded Xbox One İçin Geliyor

APB: Reloaded Xbox One İçin Geliyor

Uygun Fiyatlı Xbox Live Gold Üyelik Satın Al Hemen Oyna
8.06.2016 14:35:17

Oyun dünyasının  en başarılı karakter özelleştirme oyunlarından biri olan APB Reloaded gerek Xbox One ve gerekse Play Station 4 için daha önceki zamanlarda Reloaded Productions tarafından duyurulmuştu.

Bunu biliyorsunuz. Aradan geçen zaman içinde oyunun Xbox One Sürümü büyük bir sessizlikle çıkışını gerçekleştirdi. Fakat oldukça iddialı ve kaliteli bir şekilde geldi. Anlaşılan Reloaded Productions hedeflerini daha ileri seviyelere taşımış.

Şunu belirtelim APB Reloaded ’ın Xbox One Sürümü bir kaç zamandır demo aşamadaydı. Şimdi bu aşama çok geride kaldı ve oyun yukarıdada belirttiğimiz üzere Xbox One için çıkışını gerçekleştirdi.

PlayStation 4 Sürümü için herhangi bir gelişme varmı diye merak edenler için şunu söyleyelim bu konuda henüz herhangi net bir açıklama yok.

Sadece APB Reloaded  ‘in Play Station 4 içinde çıkacağını biliyoruz. İlerleyen günlerde konuyla ilgili olarak detaylı bilgiler gelecektir. Tüm gelişmeleri BursaGB ‘den takip edebileceksiniz.

Şimdi Xbox One Platformu ‘nda keyifli bir APD Reloaded heyecanı için Uygun Fiyatlı Xbox Live Gold Üyeliği satın alıp hemen oyuna giriş yapabilirsiniz. BursaGB ‘den yapacağınız satın alım sonrası hesabınıza yüklenecek 10 larca bonus Kumpara puan sizi daha fazla keyiflendirecek.

Puanlarınız önemli. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. 

Xbox Live Gold üyelik Satın Al

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »