Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Battlefield 1: 1. Dünya Savaşı İle Geliyor

5/9/2016 12:26:23 PM

Battlefield severlerin büyük bir merakla beklediği haber nihayet geldi.  EA ve DICE, küçük çaplı bir sunumla Battlefield 1 'i tanıttılar.  Yeni nesil grafik teknolojisi eşliğinde 1. Dünya Savaşı isteği sonunda gerçek oldu.  Zira Battlefield 1 ‘in  konusu baştan sona 1. Dünya Savaşı.  Oyun tamamen Arap Çölleri, İtalya, Fransa, Batı Cephesi çevresinde geçiyor.  Bundan daha güzeliyse oyunun Türkçe dil desteğiyle birlikte gelmesi. Kurgu eski bir savaş yani 1. Dünya Savaşı olunca oyundaki tüm materyallerde o dönemi yansıtacak elbette. Yani savaş sırasında ata bineceksiniz. Tank, top, eski tip tüfekler, bildiğiniz kazma kürek, lav silahı gibi düşmana karşı silah olarak kullanılabilecek herşey oyunda var. Tabi bütün bunlar yeni nesil grafik teknolojisiyle sunulunca hoşa giden bir atmosfer çıkıyor ortaya.

Battlefield 1 Dikkat Çeken Özellikleri

 Oyunun senaryosu 1.Dünya Savaşı 'nın gerçek tarihiyle tamamen aynı.

 1. Dünya Savaşı 'nda yer alan Osmanlı Devleti Battlefield 1 'de gerek senaryo gerekse multiplayer modlarının her ikisinde de yer alıyor. Yani oyunda karakter seçiminize göre Osmanlı Devletine karşıda savaşacaksınız. Bu çok ilginç ve dikkat çekici bir nokta.

 Savaşın karada, denizde ve havada geçeceği oyunda bütün materyaller panzerler, eski tip tanklar, atlar, tüfekler, kızıl baron lapaklı kırmızı uçaklar, toplu ölümlere sebep olan hardal gazları, gaz maskeleri kısaca 1. Dünya Savaşı adına ne ararsanız var.

 Oyundaki savaş alanları 1. Dünya Savaşı tarihinden bildiğiniz üzere Arabistan Çölleri, Fransa, İtalya, Batı Cephesi gibi cepheler. Söz konusu bu savaş cepheleri gerek senaryo gerek multiplayer modların her ikisinde de var.

1.Dünya Savaşı konusuyla ön plana çıkan ve çok dikkat çeken Battlefield 1  PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 21 Ekim 2016 tarihinde Türkçe Dil Desteği ile birlikte satışa sunulacak.  Bu tarihten önce oyuncu dostu cazip BursaGB fiyatlarıyla Play Station Network Card yada Xbox One Live Gold Üyelik satın alarak herhangi bir fiyat dalgalanmasından etkilenmeden 21 Ekim 2016 tarihinde çıkacak Battlefield 1 için şimdiden süper bir rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Böylece 18 Ekim 2016 'da oyunu erken erişim hakkı ile oynayabilirsiniz. Dahası satın alımınızla birlikte hesabınıza yükleyeceğimiz bonus hediye Kumpara puanlar oyuna cazip fiyatlarla ulaşma keyfinizi iki katına çıkaracak. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birine sahip olabilirsiniz. 

 Play Station Network Card Satın Al


 Xbox Live Gold Üyelik Satın Al