Haberler
Battlefield 1 için Yeni ve Görülmemiş Bir Oyun Modu !

Battlefield 1 için Yeni ve Görülmemiş Bir Oyun Modu !

Şimdiye kadar hiç bir FPS'de görülmeyen bu mod ile tarihi savaşları iliklerinize kadar hissedeceksiniz !
24.09.2016 13:08:04

Savaş güvercinleri adlı yeni mod daha önce hiç bir oyunda görmediğimiz değişik bir oyun modu olarak karşımıza çıkıyor.


Harita üzerinde her maçta random bir alana güvercin kafesi konumlandırıyor ve 2 takımdan biri bunu bulmak için inanılmaz mücadelelere giriyor ve kafes bulunduğunda asıl savaş başlıyor... Arkadaş ortamı ile oynandığında çok zevkli olacağını düşündüğümüz bu mod bakalım daha ne gibi yenilikler sunacak...


Ayarıca bu mod ile Battlefield 1, tarihi savaşları özellikle hikaye modu ile neredeyse tamam anlamıyla ele alıyor.İşte resmi Battlefield 1 sayfasında yapılan açıklama :


1. Dünya Savaşında insan yapımı iletişim sistemleri henüz tam olarak olgunlaşmamıştı ve güvenilmezdi. Bu nedenle mesaj göndermek için köpekler ve güvercinler sıklıkla kullanıldı.


Savaş Güvercinleri modunda muharip taraflar, haberci güvercinleri kullanarak topçu birliğine mesaj iletip düşmanı bombalatıyor. Oyun başladığında haritanın bilinmeyen bir yerinde, içinde haberci güvercinlerin bulunduğu bir güvercin kümesi olacak.


Güvercini düşmandan önce bulun ve onu açık arazide güvenli bir yere götürün. Burada topçu desteği istediğiniz bir mesaj yazıp güvercini uçurun. Mesaj başarıyla yerine ulaştığında, düşmana topçu bombardımanı başlayacak.


21 Ekim’de çıkış gerçekleştirecek Battlefield 1 için hemen BursaGB’ye gelin ! inanılmaz fiyatlarla Battlefield 1 cd key almanın en güvenli ve ucuz yolu !


Etiketler: Battlefield 1, Battlefield 1 cd key, Battlefield 1 Satın al,,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »