Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Blade and Soul 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

1/28/2016 2:51:13 PM

Çıkışı henüz bir haftayı dahi aşmayan MMORPG  tarzındaki Blade and Soul kısa süre içinde süratle yükselen beğeni grafiği ile çok tercih edilen başarılı oyunlar arasına girmeyi başardı. Öyleki oyun Twitch yayınlarının da başlıca oyunlarından biri haline geldi. Dünya çapındaki oyuncu sayısı her geçen gün daha fazla artış gösteren oyun başta da belirttiğimiz gibi henüz 1 haftalık. 

Geçtiğimiz 19 Ocak‘ta ABD‘de sonrasında Avrupa‘da oyuncuların beğenisine sunuldu. Blade and Soul oyununda en dikkat çeken özellik ise karakter özelleştirme seçeneklerindeki zenginlik. Oldukça profesyonel anlamda hazırlanmış bu özellik bile başlı başına oyunu çekici kılmaya yetiyor.

Blade and Soul’un dağıtımcısı NCSOFT tarafından açıklanan verilere göre oyunun aktif kullanıcısı sayısı 1 milyonu geçti. Bir hafta gibi kısa süre içinde yakalanan bu rakam yüksek bir başarı.  Gerek grafiksel açıdan gerekse özellikler açısından oldukça kaliteli görünen Blade and Soul oyun heyecanına BursaGB’den başka yerde olmayan cazip fiyatlarla dahil olabilirsiniz.

Bununla bitmiyor. Blade and Soul için alacağınız her NCoins karşılığında Kumpara puan kazanacaksınız. Kumpara puanlarınızla sürpriz hediye çekilişlerimize katılabilir, yada dilerseniz biriktirdiğiniz puanları yeni NCoins satın alımlarınızda kullanabilirsiniz. BursaGB ile her zaman kazançlı çıkarsınız.

 Hemen İndirimli Blade and Soul NCoins Satın Al