Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

BursaGB Yeni Arayüzü ile Hizmetinizde

6/15/2020 2:40:18 AM

Değerli BursaGB kullanıcıları,


Uzun süredir üzerinde çalıştığımız yeni arayüzümüzü bu gece itibariyle yayına aldık. Yeni arayüzle beraber kullanıcı deneyimli tasarımımız ile alışverişlerinizin daha kolay, hızlı ve güvenilir gerçekleşmesini sağlıyor, yakında duyuracağımız yeniliklerimiz ile dünya genelindeki oyun pazarı platformlarına kıyasla büyük adımlar atarak büyüme ivmemizi arttırıp oyun ve oyunculara yönelik daha kapsamlı çalışmalara imza atmayı hedefliyoruz.


Yeni tasarımımız henüz beta sürümünde ve AR-GE ekibimiz her geçen saatte yeni güncellemeler ile tasarımın eksiklerini tamamlarken, planladığımız yeni sistemleri de entegre etmeye devam ediyor. Ayrıca yayıncı destekleme ve ilan ekleme sistemimizin detayları çok yakında duyurulacaktır. Siz değerli kullanıcılarımız, geliştirmelere anbean şahit olurken bu süreçte geri bildirimlerinizi info@bursagb.com adresine gönderebilir, geliştirme sürecine katkı sağlayabilirsiniz.


2006 Yılından bu yana toplamda 2.5 Milyondan fazla alışveriş ile oyun alışverişlerinde bizi tercih eden yüz binlerce müşterimize teşekkürler!


Saygılarımızla,

BursaGB Ekibi.