Haberler
BursaGB'de Mafia 3, Battlefield 1 ve Fifa 17 oyunlarında %40'a varan hafta sonu

BursaGB'de Mafia 3, Battlefield 1 ve Fifa 17 oyunlarında %40'a varan hafta sonu

En yeni oyunları görülmemiş fiyat etiketleriyle satışa çıkaran BursaGB, bu sefer Mafia 3, Battlefield 1 ve Fifa 17’yi ohafta sonu indirimleri ile oyuncularla buluşturuyor.
14.10.2016 17:44:53

7 Ekim’de çıkış gerçekleştirecek Mafia 3 için ön sipariş vermenin tam zamanı ! çünkü ön sipariş ile Family kick-back ek paketi  ile birbirinden harika araba ve silahlara sahip olabilmenin yanı sıra bugün yani 6 Ekim itibariyle oyunu erkenden indirebilme fırsatını yakalayın.


%30 İNDİRİM FIRSATI SİZİ BEKLİYOR !


Mafia 3 Global Cd Key Ön Sipariş Hediyeleriyle BursaGB’de !Hemen sizde BursaGB güvencesiyle Mafia 3 Global Cd Key ön siparişi verin ve ön indirme ile beraber Family Kick-Back paketine ücretsiz sahip olun !


Oyunseverler BursaGB farkıyla Fifa 17 ile buluşuyor ! Ultimate team ile harikalar yaratabilir veya Alex Hunter'ın maceralarında ona eşlik edebilirsiniz.
27.9.2016 23:20:00

En yeni oyunları görülmemiş fiyat etiketleriyle satışa çıkaran BursaGB, bu sefer Fifa 17’yi oyuncularla buluşturuyor.


Yıla damgasını vuran ve Journey (Kariyer) modu ile ön plana çıkan, Battlefield serisinde gördüğümüz Frostbite oyun motoru ile geliştirilmiş, inanılmaz grafiklere sahip Fifa 17 bugün itibariyle çıkışını gerçekleştirdi.


Şimdiye kadar ki bütün futbol oyun grafiklerini unutturan EA, Fifa 17 grafiklerini bir üst çıtaya çıkartıyor ve gerçeklik ile sanal dünya arasındaki sınırları neredeyse yok ediyor. Fifa 17’de Ultimate team ile harikalar yaratabilir veya Alex Hunter'ın maceralarında ona eşlik edebilirsiniz.


Türkiye’nin dijital oyun satış platformu BursaGB ile Fifa 17 Origin Cd Key koduna sahip olabilirsiniz.

Futbol Şimdi Başlıyor ! Fifa 17 Cazip Fiyat Avantajı ile BursaGB’de1. Dünya Savaşında insan yapımı iletişim sistemleri henüz tam olarak olgunlaşmamıştı ve güvenilmezdi. Bu nedenle mesaj göndermek için köpekler ve güvercinler sıklıkla kullanıldı.


Savaş Güvercinleri modunda muharip taraflar, haberci güvercinleri kullanarak topçu birliğine mesaj iletip düşmanı bombalatıyor. Oyun başladığında haritanın bilinmeyen bir yerinde, içinde haberci güvercinlerin bulunduğu bir güvercin kümesi olacak.


Güvercini düşmandan önce bulun ve onu açık arazide güvenli bir yere götürün. Burada topçu desteği istediğiniz bir mesaj yazıp güvercini uçurun. Mesaj başarıyla yerine ulaştığında, düşmana topçu bombardımanı başlayacak.


21 Ekim’de çıkış gerçekleştirecek Battlefield 1 için hemen BursaGB’ye gelin ! inanılmaz fiyatlarla Battlefield 1 cd key almanın en güvenli ve ucuz yolu !


Etiketler: Mafia 3, Battlefield 1, Fifa 17’ CD key, Steam Key,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »