Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Call of Duty Black Ops Cold War Karakterler

11/25/2020 11:32:14 AM

Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Cold War oyunu 13 Kasım 2020 tarihinde oyun severlerle buluştu. Merakla beklenen bu oyunun konusu isminden de anlaşılacağı üzere 80’li yıllardaki soğuk savaş dönemini anlatıyor. Oyunda Türkiye’nin de bulunması ilgimizi fazlasıyla çekiyor. Oyun içindeki karakterlerin bazılarını tanıyor olsak da bazılarıyla ise ilk defa karşılaşıyor olacağız. Oyuna başlamadan kimin kim olduğunu merak ediyorsanız hemen karakterleri tanımaya başlayalım.

Russell Adler

Russell Adler ismi ile ilgili bildiğimiz en doğru bilgi 1967 yılında Vietnam’da görev almasıdır. Ekibin lideri konumunda bulunan Adler, CIA kayıtlarına göz gezdirildiği zaman asla bulunamayan bir insan olarak karşımıza çıkıyor. Vietnam savaşından sonra adeta varlığı silinmiş bile diyebiliriz. Karşılaşabileceğiniz pek çok görev sırasında mutlaka ekibinizde görmek isteyeceğiniz isimlerin başında gelen Russell ile macera dolu bir oyun deneyimi sizleri bekliyor !

Frank Woods

Bildiğimiz isimlerin başında tabii ki Frank Woods ismi geliyor. ABD Deniz Kuvvetlerinde görev almış ve Vietnam ve Kore savaşlarında aktif olarak rol almış askerlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bulunduğu konumu tamamen kendi çabaları ile elde etmiş olan Frank, daha önce esir alınmış olmasına rağmen kurtulmayı başarmış ve bugünlere ulaşmıştır. Kedi gibi 9 canlı olduğunu söylesek abartmış sayılmayız. Call of Duty Cold War oyununa renk katacak isimlerden biri de Frank Woods oluyor.

Alex Mason

Eski denizci olarak bildiğimiz ve daha önceki maceralarımızda bizimle birlikte olan Alex, tam bir hayatta kalma kurdu diyebiliriz. CIA kuruluşuna daha sonra katılmış olan ve hayatta kalma becerileri ile adından söz ettiren Alex’in yeni oyunda da bizlerle birlikte olması güven veriyor.

Jason Hudson

Bir askeri operasyonda nasıl strateji lie hareket edileceği fazlasıyla önem arz etmektedir. Jason Hudson ismi de bu konuda ihtiyacımız olan stratejileri hazırlamak amacı ile ekibimizde bulunan stratejist olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen işine odaklanan Jason’ın en önemli özellikleri arasında oldukça sadık olması ve tam bir iş bitirici olması göze çarpıyor. O da Alex gibi hem Vietnam hem de Kore savaşlarından sağ salim çıkmayı başarmış biri.

Helen Park

Takımınızda yaptığı işi doğru yapacak bir isim arıyorsanız Helen Park tam aradığınız isimdir. Birleşik Krallığa derinden bağlı olan ve tam bir kraliçe sever olan Helen Park, kardeşi haince düzenlenen bir bombalı saldırı sonucu yaralanınca MI6 kuruluşuna katılma kararı alır.

Lawrence Sims

Zekasıyla ön plana çıkan Lawrence Sims, CIA’e katılmış bir başka ekip üyesi olarak karşımıza çıkıyor. Tabii ki CIA’e katılmadan önce ne yaptığıyla ilgili bazı fikirlerimiz olsa da tam olarak ne yaptığı bilinmiyor. Kendi çıkarlarını düşünen ve alaycı bir kişi olan Sims, bakalım Cold War oyununda bizlere nasıl izlenim verecek.

Eleazar “Lazar” Azoulay

Oyundaki kritik karakterlerden biri de Eleazar oluyor. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra orduya girmeye karar veren Eleazar, önce Mossad sonra CIA şimdi ise CIA kuruluşunun orta doğu uzmanı olarak karşımıza çıkıyor. Soğukkanlı biri olması onu önemli bir kişilik haline getiriyor.

Call of Duty Black Ops Cold War heyecanında siz de vakit kaybetmeden yerinizi alın ve bu eşsiz karakterler ile muhteşem bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun !