Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Call of Duty: Warzone büyük güncelleme aldı

7/2/2020 6:51:29 PM

Call of Duty: Warzone güncelleme neler içeriyor?

Hayatta kalma oyunları arasında en popülerden biri olan Warzone, geliştirilmeye devam ediliyor. Diğer “battle royale” oyunlarına karşı kendine has oynanışıyla dikkat çeken oyun, yeni güncellemede en dikkat değişikliklerden biri Warzone modu için geldi. Artık modda 200 oyuncuya kadar oynamak mümkün olacak. Bu da haritada 50 takımın yer alacağı anlamına geliyor. Bu adımla birlikte oyuncuların, haritada çok daha fazla düşman grupla karşılaşması amaçlanıyor.

Güncellemelerden biri de Modern Warfare için yapıldı. Cheshire Park ismi verilen harita, takım savunma moduyla oyuncularla birlikte olacak. Bu mod sayesinde bayrak savunma modunu yeni haritada oynamak mümkün olacak. Yeni yakınlaştırıcı optikle birlikte çevredeki askerleri taramak ve işaretlemek mümkün olacak. Böylelikle haritada yer alan düşmanları yok etmek daha kolay olacak. The Rytec AMR ismi verilen silah da yarı otomatik keskin nişancı silahı olarak oyuncularla olacak.

Juggernaut Royale ismi verilen modda da oyun başlangıcında 3 paket haritaya inecek. Bu paketi almayı başaran oyuncular, güçlü özelliklere sahip silah ve ekipmana sahip olacak. Eğer bu ekipmanı alan bir oyuncu ölürse Gulag’a gidecek ve yeni bir Juggernaut paketi haritaya inecek.

Call of Duty: Warzone güncelleme içinde, son zamanlarda popüler silah olan Grau özelliklerinde de düşüşe gidildi. Artık silahın verdiği hasar eskisi kadar yüksek olmayacak ve kullanırken sekmesi artacak. Bu silah son günlerde oyuncuları rahatsız etmeye başlamıştı. Çünkü, birçok ölüme Grau sebep oluyordu.

Tam olarak 29.95 GB olan güncelleme oyuncular tarafından indirilmeye başlandı. Ancak oyun sunucularındaki yoğunluk nedeniyle güncellemenin inmesi uzun sürebiliyor.