Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Crysis Remastered için üzücü haber geldi

7/2/2020 6:55:05 PM

Crysis Remastered için erteleme kararı alındı

Crysis resmi hesabının Twitter’da attığı gönderiler ile birlikte birçok oyuncu heyecanlanmıştı. Sonrasında yapılan açıklamada, ilk oyunun yenilenmiş versiyonunun geleceği duyurulmuştu. Remastered versiyonun oynanış videosu da, YouTube’da Crysis tarafından paylaşılacaktı. Ancak firma tarafından gelen bir duyuru ile birlikte, oyunun ertelendiği belirtildi.

apılan açıklamada, oyunun genel kalitesini daha üst bir seviyeye taşımak için erteleme kararının alındığı belirtildi. Bu erteleme tüm platformlar için geçerliyken, oyunun çıkış zamanı ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Crytek, uzun zamandır piyasada olmasına rağmen adını duyuramıyordu. Firmanın ellerindeki en büyük hazine ise Crysis. Bu sebeple, yarım bir oyun çıkarmak istememeleri gayet normal.

Crysis Remastered için alınan erteleme kararı, birçok kişi tarafından olumlu karşılandı. Hatalarla dolu ve tamamlanmamış bir oyunun çıkmasından ziyade, kaliteli bir yapımın sunulması birçok oyun severin ortak tercihi. Bu örneği, daha önce Cyberpunk 2077 için de görmüştük. Yarım bir oyun sunmak istemeyen CD Projekt RED, oyun için 2 defa erteleme kararı almıştı.

Crysis Remastered sürümü iyi bir sükse yaratabilirse, oyunun devam serileri de gelebilir. Firmanın adını tekrardan duyurulabilmesi, birçok açıdan bu oyuna bağlı diyebiliriz. Remastered sürümün oyun içi görselleri ve videoları da sızdırılmıştı. Ancak bu içerikler düşük kalitede olduğu için, oyunun şuan için hangi aşamada olduğu tam olarak anlaşılamıyor.

Kim bilir, belki bir gün Crysis 4' ü görürüz.