Haberler
CS:GO Parçalanmış Ağ Operasyonu Başladı!

CS:GO Parçalanmış Ağ Operasyonu Başladı!

CS:GO Parçalanmış Ağ operasyonu başladı! Bu güncelleme içeriğinde neler var? detaylar içeriğimizde!
23.11.2019 09:38:40

Valve ve Steam’ın en gözde oyunu Counter Strike: Global Offensive, yeni ve şimdiye kadarki en büyük güncellemesiyle gelen Parçalanmış Ağ Operasyonu, oyuna köklü değişiklikler ve yenilikler kazandırıyor.


CS GO tarihinde bir ilk olan yeni karakterler, yeni haritalar, oyun sonunda karakter analizleri, silahlardaki fiyat değişikliği, yeni silah skinleri ve yeni kasa oyuna gibi birçok farklılık oyuna dahil edildi. Saydığımız başlıkları sırasıyla inceleyecek olursak:Yeni Karakterler


“CS:GO tarihinde ilk defa T ve AT tarafındaki karakterler her haritada kuşanılabilecek. Yeni AT ve T ajanları görev ilerleme ödülü olarak kazanılabilecek. Ödülleri elde etmek için görevleri tamamlayın, yıldızlar kazanın ve ardından elde ettiğiniz ajanları kuşanın. İsterseniz mevcut harita bazlı varsayılan yerel ajanları da kuşanabilirsiniz.”
Yeni Haritalar


Operasyon  Parçalanmış Ağ ile oyuna Luacy, Studio ve Jungle adında üç farklı harita eklendi.
Oyunsonu Oyuncu Analizi


Bu sistem ile oyun sonunda, oyuncuların oyun sırasında yaptıkları en iyi/en kötü hareketleri değerlendirerek, ona göre her oyuncuya ayrı lakap takılıyor.


Silahlardaki Fiyat Değişikliği ve Rekabetçi Modunda Yeni Harita


Oyuncular, SG 553’ü artık 3000 Dolar’a satın alabilirken, FAMAS ve Galil silahlarının fiyatında 200 Dolar düşüş oldu. (FAMAS: 2050$, Galil 1800$). Ayrıca Cache haritası rekabetçi moda dahil oldu.


Yeni Skinler


Desert Eagle ve AWP gibi silahlara skinler gelirken, yeni bıçaklar da oyuna dahil oldu.

Yeni Görevler


Her hafta yeni görevler alın. Yıldız kazanmak, ödül açmak, fazladan TP kazanmak ve operasyon jetonunuzu yükseltmek için görevleri tamamlayın.


Parçalanmış Ağ Operasyonu Bileti Satın Al


Tüm bu yeniliklere sahip olmak, yeni görevlere dahil olup inanılmaz ödüller kazanmak istiyorsan hemen sende BursaGB üzerinden CS GO Parçalanmış Ağ Operasyonu bileti satın al. İndirimli fiyat, güvenli ödeme kanalları ve daha fazlası BursaGB’de seni bekliyor!

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »