Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Cyberpunk 2077 İnceleme

12/19/2020 6:26:03 PM

10 Aralık 2020 tarihinde oyun severler ile buluşan Cyberpunk 2077, uzun zamandır yapım aşamasında olan ve birçok oyun tutkununu heyecanlandıran oyunlardan biridir. Oyunumuz herkesin bildiği üzere Night City'de geçiyor. Şehrimiz her ne kadar renkli ve kalabalık bir şehir olsa da bazı yerleri oldukça tehlikeli ve tenha olabiliyor. Her köşe başında farklı bir olayla karşılaşma olasılığınız hayli yüksektir. Oyun içerisinde görevleri yerine getirirken fark ettiyseniz her zaman ana yolu takip etmeniz gerekiyor.

Ara yollardan kestirme bir şekilde gideyim derseniz kendinizi ummadık bir şekilde çatışma içerisinde bulabilirsiniz. Yüksek seviyeli bölgelerde ise o ara yollardan canlı olarak çıkma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Oyunda geçmiş olarak göçebe, sokak çocuğu veya şirketçi adıyla 3 tane seçenek bulunuyor. Karakter seçimindeki geniş yelpaze karakterinizi özgün bir şekilde yaratmanıza olanak sağlıyor. Kaşından burnundan tutun vücuttaki yara izleri ve dövmelere kadar her şeyi kendi zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Cyberpunk 2077 Karakterleri

Aksiyon ve maceranın bir an dahi azalmadığı Cyberpunk 2077'de oynayabileceğiniz karakterler;

1 - Street Kid

İsminden de anladığımız gibi Street Kid, Night City sokaklarında yaşayan ve sürekli polislerle başı belada olan bir karakterdir. Sokaklarda kim daha güçlü kim nereye hakim kim daha belalı bilen bir karakterdir. Oyunda bu karakteri seçerseniz sokaklar hakkında daha çok şey bilirsiniz ve hayatta kalma şansınızı arttırabilirsiniz. Sokaklarda avantajlı bir konumda olmak istiyorsanız Street Kid uygun bir seçim olacaktır.

2 - Nomad

Nomad karakteri ise dış dünya hakkında daha çok bilgiye sahip bir karakterdir. Daha önceleri bir klana üye olan ve bu klanla birlikte çok tehlikeli işler yapmış olan Nomad, oldukça tecrübeli bir karakterdir. Oyuna başlarken bu karakteri seçerseniz tek başınıza seyahat edecekseniz ve oyun akışında karakterin neden klandan ayrıldığını öğrenebileceksiniz. Çatışmalar esnasında daha rahat bir karakter ile oyuna başlamak istiyorsanız Nomad karakteri doğru bir tercih olacaktır.

3 - Corpo

Corpo karakteri oyundaki en elit karakter diyebiliriz. Yüksek mevkilerde bulunan insanlarla çalışmalar yapan bu karakter, çalıştıkları kişiler ile bir problem yaşıyor ve oyun başlıyor. Oyun içerisinde çatışmak yerine mantık ve zeka ile hareket etmek istiyorsanız Corpo karakterini seçmeniz gerekir. Diğer iki karakter aksine daha sakin olan ve sorunları konuşarak çözmeye çalışan bir karakter olduğunu söyleyebiliriz.

Cyberpunk 2077 Minimum Sistem Gereksinimleri

Cyberpunk 2077 minimum sistem gereksinimleri ile oyunu açabilir ancak istediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Cyberpunk oyunu için gerekli olan sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 ya da 10
  • İşlemci: Intel Core i5-3570K ya da AMD FX-8310
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 ya da AMD Radeon RX 470
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
  • SSD önerilir

Sistem Gereksinimi Nedir ?

Sistem gereksinimleri nedir ve neden önemlidir diye merak ediyorsanız hemen açıklayalım. Bilgisayarınıza yüklediğiniz bir oyun veya programın bilgisayarınızda çalışıp çalışmayacağını sistem gereksinimleri sayesinde öğrenebilirsiniz. Minimum sistem gereksinimlerini karşılıyorsanız bilgisayarınız oyun veya programı açacaktır ancak istediğiniz verimi vermeyecektir. Önerilen sistem gereksinimleri ile daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 BursaGB’de Sizleri Bekliyor !

Cyberpunk 2077 oyununa avantajlı fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız BursaGB siz oyun severleri bekliyor. Oyun severlere sunduğu cep yakmayan fiyatların yanı sıra hızlı ve güvenilir teslimat garantisi vermesi BursaGB’yi en çok tercih edilen e-pin sitesi yapıyor. Oyunlara mümkün olan en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız BursaGB size bunu vaad ediyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan BursaGB, Cyberpunk 2077 oyununda da oyun tutkunlarını mağdur etmiyor. İndirimli fiyatlar ile Cyberpunk 2077 sahibi olmak için hemen harekete geçin !