Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

10/7/2019 2:41:25 PM

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri


Oyunun Türü Ne olacak?


Cyberpunk 2077 kişisel bir oyun gibi gözükse de, rol yapma (RPG) oyunu olacak. The Witcher serisiyle rol yapma hakkında ne tarz bir oyunun geldiğini tahmin edebiliyoruz. 


Oyunu Ne Zaman Oynayabileceğiz?


Microsoft’un yaptığı bir konferansta oyun tanıtıldı oyun severler tarafından steam üzerinden siparişlere başlandı. Çıkış tarihi ise 16 Nisan 2020 olarak belirlendi. 


Oyun İçinde Satın alımlar Olacak mı?


Oyun içindeki sanal paraları gerçek parayla satın alma gibi bir durum söz konusu değil kısacası oyun içi satın alma yok.


Oyunu Oynamak İçin Belirlenen Belli Bir Yaş Sınırı Var mı?


The Witcher serisindeki yaş uyarlaması büyük ihtimalle Cyberpunk 2077 için de geçerli olacak.


Online Oynama Seçeneği Bulunacak mı?


Bu konu biraz karmaşık. E3 2018 de oyunun çok oyunculu olmayacağı duyurulmuştu ama daha sonra  CD Projekt RED, çok oyuncu odaklı bir stüdyo olan Digital Scapes’le anlaştı ve stüdyoyu oyunun gelişim sürecine dahil etti. Çok oyunculu bir mod için çalışılıp çalışılmadığı ise tam olarak bilinmiyor. 


Karşılıklı Konuşmalar Nasıl Gözükecek?


Gösterildiği kadarıyla Cyberpunk 2077’nin diyalog ekranları, bildiklerimize göre çok daha dinamik ve gerçekçi duracak. Çevremizdeki herhangi bir eşyayla etkileşime girebilecek veya etrafı gezebileceğiz. 


Şehir Haritaları Nasıl Gözükecek?


Şehrimizin ismi Night City. San Francisco ile Los Angeles arasında bulunan kurgusal bir şehir. Şehir 6 bölgeden oluşmakta. 


Çevre ile İrtibatımız Ne Durumda olacak?


Çevre etkileşimi bir rol yapma oyunu için çok önemlidir. Çevre etkileşimi ne kadar çok olursa o kadar çok oyundan zevk alırız. 

Becerilerimiz Ne Seviyede Gelişecek?


Oyunda Cyberware ismi verilen, insanların vücutlarının sınırlarını yükseltmek için kullanabildiği bir teknoloji olacak. Yani geliştirmeler oyunculara göre değişecek. 


Ve Merakla Beklenen Soru Keanu Reeves’in Oyundaki Rolü Ne Olacak?


Dünya üzerinde sevmeyeni neredeyse bulunmayan, yaptığı her hareketle kendini insanlara sevdirmeyi başaran başarılı aktör Keanu Reeves, Johnny Silverhand karakterini canlandıracak. Kesinlikle bir John Wick olmadığı gerçek biraz daha yaşlı veya cyborg olabilir.


Türkçe Dil Desteği Olacak Mı?


Oyuncuları sevindirecek haber geldi! Oyunda türkçe altyazı olacak. Bu şekilde oyun zevkimiz artacak. Cyberpunk Sistem Gereksinimleri


Cyberpunk 2077 oyun severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ünlü aktör Keanu Reeves’ın damga vurduğu Cyberpunk 2077 ses getirerek geleceğe benziyor. Peki Cyberpunk 2077 oynamak için nasıl bir sisteme sahip olmak gerekiyor. 


Oyun konsollarına göre PC için daha uygun bir fiyatta satışa sunulacağı bariz bir gerçek. Daha satışa sunulmasına uzun bir zaman olmasına karşın sistem gereksinimleri oyunu merakla bekleyenlere duyuruldu. 


İşlemci: 8. nesil Intel i7 8700K / 3.7 GHz

RAM: 16 GB

Ekran kartı: GTX 1080 Ti

Ekran kartı belleği: 4 GB VRAM

İşletim sistemi: Windows 10 64-bit


İstenilen özelliklere bakıldığında epey iyi bir sistem istediği ortada ancak oyun çıkana kadar tabii ki sistem gereksinimlerinde bazı oynamalar olabilir.