Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Dark Souls 3 Ön Siparişleri Hediyeler Dağıtıyor

3/18/2016 4:17:22 PM

Bandai Namco, Dark Souls 3 ’ün ön sipariş hediyelerini şimdden açıkladı. Oyunu Xbox One üzerinden sipariş eden kullanıcılara Dark Souls serisinin ilk oyununun Xbox 360 sürümünü veya “uyumluluk” seviyesinin tamamlanması dahilinde çıkacak olan Xbox One versiyonuna ücretsiz sahip olabilecek.

Oyunu Playstation 4 için sipariş eden kullanıcılar ise 12 Nisanda çıkacak olan oyunun müziklerine erken erişim elde edebilecek. Dahası PS 4’e özel olan bir ön sipariş temasınada ücretsiz sahip olacak  Son olarak, oyunu PC için sipariş veren kullanıcılar, oyun içi müziklerin dijital versiyona sahip olacak. Ayrıca her hangi bir Dark Souls oyununu aynı hesap üzerinden satın alanlar, 5 Dolarlık bir ön sipariş indirimi kazanacak. Bütün bu sevindirici gelişmeler sizler için.

 

Dark Souls 3 ’e rakipsiz fiyatlarla sahip olmanın şimdi tam zamanı.  Oyun sektöründeki  en ucuz fiyatıyla Dark Souls 3 BursaGB stoklarında!  Dahası yanında süper hediyeleri ile birlikte. Her satın alma işleminizin hemen ardından BursaGB hesabınıza hediye olarak Kumpara puan eklenecek. Kumpara puanlarınızla sürpriz hediye çekilişlerimize katılabilir yada dilerseniz biriktirdiğiniz puanlarla BursaGB üzerinden bir çok oyunu ve e pin kodunu başka ücret ödemeden alabilirsiniz. 


 Dark Souls 3 Steam GİFT Key Satın Al

 Dark Souls 3 Steam CD Key Satın Al