Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Deadpool Filmini İzlediyseniz Oyununa Ne dersiniz ?

3/21/2016 10:33:08 AM

Ancak şurası bir gerçek ki, sadece filmi ile yetinemeyecek izleyiciler var. Bu isteği 2013 Yılında çıkan Deadpool Oyunu fazlası ile karşılıyor.  Oldukça küfürbaz,  eğlenceli ve bir o kadarda yetenekli olan Deadpool, oyununda da aynı hünerlerini sergiliyor ve en az filmi kadar insanları eğlendiriyor. High Moon Studios tarafından PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen bu harika oyunun hikayesini duyunca bir hayli şaşıracaksınız.

Başlangıçta Deadpool, kendisine ait bir bilgisayar oyunun olmasını istiyor. Bunun için gerekli anlaşmaları yapıyor. Fakat ilerleyen zamanlarda yaptığı anlaşmalara binaen senaryo icabı başladığı oyunun gerçek olduğunu görünce durum değişiyor.  İşin en ilginç tarafıysa bu oyunda baş düşmanı olan Sinister ’in yönetimde olduğunu farketmesi. Oyun boyunca Wolverine, Cable, Rogue, Vertigo ve Death gibi karakterle karşılaşıyorsunuz ve efsane Deadpool ’un kendine has davranışlarını adeta yaşıyorsunuz.

Deadpool ’un ilginç ve yüksek macera içeren dünyasına katılmak filmini izlerken yaşadığınız eğlenceyi oyunuylada bizzat hissetmek istiyorsanız BursaGB farkıyla, oyun dünyasının en cazip fiyatlarıyla bu heyecana katılabilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi yine belirtelim.  Yapacağınız satın alım işleminizin hemen ardından BursaGB üyelik hesabınıza anında hediye Kumpara puan eklenecek. Eklenen Kumpara puanlarınızı biriktirip  BursaGB üzerinden dilediğiniz herhangi bir oyunu başka bir ödeme yapmadan Kumpara puanlarınızla alabileceğiniz gibi, Kumpara puanlarınızı kullanarak birbirinden değerleri sürpriz hediye çekilişlerimizede katılabilirsiniz. BursaGB ayrıcalığını her zaman hissedeceksiniz.

 Deadpool Steam Gift Satın Al