Haberler
Dishonored 2 Ön Siparişe Açıldı

Dishonored 2 Ön Siparişe Açıldı

Üstelik Dishonored Definitive Edition Sürümüde Ücretsiz
15.06.2016 17:35:49

Geliştiriciliğini Arkane Studios 'un yayımcılığını Bethesda Sofworks ‘un yaptığı bol ödüllü aksiyon ve mistisizm dolu Dishonored serisinin yeni versiyonu Dishonored 2 Ön Sipariş ‘e açıldı.  Ve sen şimdi yeniden güçlü bir suikastçı rolündesin. Buna hazırmısın?  


Bu senin dünyan. Sana özel oyun karakterini yüksek seviyede güç, değişik fonksiyonlu silahlar ve gerekli alet setinle devasa bir savaşçı olacak şekilde birleştir.


Her biri detaylı hazırlanmış görevleri başarıyla bitir. Göreceksin ki oyunu bizzat yaşıyor, bitirdiğin her görevle, yöneldiğin her mekanla bambaşka bir hikayenin ortasında buluyorsun kendini. Macera yeni başlıyor. Aksiyonun zirvesine çıkacaksın.


Oyun 11 Kasım 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Unutma hemen şimdi Dishonored 2 Ön Sipariş verdiğin takdirde kısa bir süre için Dishonored Definitive Edition sürümünede ücretsiz sahip olabileceksin. Bugün senin günün.


Aşağıdaki bağlantılardan oynadığın platforma uygun olanı seçip Dishonored 2 Ön Sipariş için sana gerekli olan kodu hemen satın al. Yapacağın satın alımın hemen ardından kazanacağın onlarca bonus niteliğindeki Kumpara puanda bütün bu sevincini iki katına çıkaracak. 


ÖN SİPARİŞ

Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al

Steam Platformu İçin ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Etiketler: Dishonored 2 Ön Siparişe Açıldı,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »