100% Secure Payment
Instant Delivery
Valorant Hesap Satın Al ve Hesap Sat | Oyuncu Pazarı

Valorant Hesap Satın Al ve Hesap Sat | Oyuncu Pazarı

BursaGB tarafından oyunculara sunulan oyuncu pazarı sistemi, alıcı ve satıcı arasındaki iletişimi kurar ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunar.

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan ücretsiz ve popüler MMOFPS oyunu Valorant, yeni güncelleme ve skin paketleri ile oyuncularla arasını oldukça iyi tutuyor. Tamamen Türkçe metin ve seslendirmesi yanısıra Türk oyuncular için League of Legends'teki gibi oldukça hızlı ve çözüm odaklı yaklaşan destek sistemiyle de oyuncular daha düşük bir oyun deneyimi yaşıyor.


Valorant VP fiyatları arttığından bu yana oyuncular arasında olumsuz bir izlenim bırakılsa da, sizler için en uygun fiyat avantajını sunmaya çalışırken aynı zamanda oyuncu pazarı sistemimiz ile siz değerli müşterilerimize Valorant Skinli Hesap satışı ve Valorant hesap satın alma fırsatı sunuluyor. Üstelik düşük komisyon oranı ile günde binlerce kişinin ziyaret ettiği Valorant oyuncu pazarı ile hesap içeriğinizi diğer oyunculara sergileyebilirsiniz.


Valorant Hesap Satın Al ve Hesap Sat | Oyuncu Pazarı


Güvenilir Oyuncu Pazarı

BursaGB tarafından oyunculara sunulan oyuncu pazarı sistemi, alıcı ve satıcı arasındaki iletişimi kurar ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunar. Alıcı ve satıcı arasındaki iletişimin güvenliğini ve doğruluğunu sağlamakla birlikte, hızlı bir süreçle iki tarafı da memnun eden BursaGB Oyuncu Pazarı, binlerce pazar müşterisi, 100'den fazla pazar kategorisi ve uygun komisyon oranlarıyla hizmet sunmaktadır.


Valorant Hesap Satışı Nasıl Yapılır

Valorant hesap satışı için öncelikle BursaGB hesabınızın olması gerekir. BursaGB hesabınızı açtıktan sonra oyuncu pazarına girip "İlan Ekle" butonuyla ilanınızı detaylıca ekleyebilir ve Valorant hesabınızı satışa çıkartabilirsiniz. Bununla birlikte ilanınızı özelleştirerek diğer oyuncuların dikkatini sizin ilanınıza çekmeni mümkün. Valorant hesap satışı için BursaGB tarafından belirlenen oranda komisyon ödersiniz. Bu komisyon oranı mümkün olan en düşük seviyede tutulur.


Valorant Hesap Alma Nasıl Yapılır

Valorant skinli hesap almak için öncelikle BursaGB'ye üye olup ya da hesabınıza girip yapıp ardından oyuncu pazarına girmelisiniz. Ardından size uygun ilanı seçip doğrudan satın aldıktan sonra BursaGB Mesaj sistemi üzerinden satıcı sizinle iletişim kurarak süreci başlatacaktır. Sorun durumunda aradaki iletişime moderatörümüz atanarak süreci en doğru şekilde inceleyip destek sağlayacaktır.


Valorant Hesap Satın Al ve Hesap Sat | Oyuncu Pazarı

Valorant Hesap Satın Al ve Hesap Sat | Oyuncu Pazarı

PUBG Mobile Oyuncularına Müjde: Yakında "Şampiyon İntikam" Seti Oyunda!
PUBG Mobile Oyuncularına Müjde: Yakında "Şampiyon İntikam" Seti Oyunda!

PUBG Mobile tutkunları, heyecanla beklenen yeni bir güncelleme ile karşı karşıya! Oyunun geliştiricisi Tencent Games, yakında çıkacak olan "Şampiyon İntikam" setiyle ilgili ipuçlarını paylaştı. Bu yeni set, oyunculara benzersiz bir deneyim ve kazanma hırsıyla dolu bir atmosfer sunacak.