Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Ejder Yolu ve Kristal Epinleri Artık BursaGB stoklarında

1/10/2017 10:45:37 AM

Sala Game’in başarılı ve dünya çapında çok geniş bir kitleye sahip oyunları Ejder Yolu ve Dragon Knight E Pin lerini artık BursaGB ‘den %100 güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Oyunlar hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

Ejder Yolu

Dünya çapında faaliyet gösteren oyun gelistirici ve yayıncısı Sala Game tarafindan Türkçe dil destekli olarak oyun severlere sunulan Ejder Yolu, bilgisayarınıza yükleme gereksinimi duymadan oynabileceğiniz tarayici tabanlı bir MMORPG Oyunu.

Ejder Yolu Kötü ruhlu kara ejderin kendi nesli ile beraber insanligi yok etme planlarini konu alan bir savaş oyunu. Bilgisayarınıza yükleme yapmanıza gerek kalmadan tarayiciniz üzerinden web tabanlı olarak oynayabileceginiz oyunda düşmanı yine düşmanın silahı ile vurup yok etme mücadelesi veriyorsunuz.

Oyuna cinsiyet seçimi yaparak baslıyorsunuz. Sistem tarafından belirlenmiş bir seviyeye ulaşınca artık sinif seçimi yapabiliyor, silahşör, kahin, avcı, büyücü ve şövalye olmak üzere değişik ve birbirinden farklı esya, silah ve yeteneklere sahip sınıflardan bir tanesine dahil oluyorsunuz. Devamında karakterinizi gelistirerek kötülükle mücadelenizi baslatıyorsunuz.  Ana karakterinize ek olarak yardımcı karakterlerde elde edebilirsiniz. Göreviniz sırasında size yol göstericiler rehberlik ediyor ve yapacağınız görevleri söylüyorlar. Ejder Yolu oyununda kendinize ait ordu oluşturup savaşçılarınızı yeteneklerine göre konumlandırabilirsiniz. Oyundaki bütün amacınız kötülüğü durdurmak.

Dragon Knight

Dragon Knight’ta aynı şekilde bilgisayarınıza yükleme gereksinimi duymadan oynabileceğiniz tarayici tabanlı bir MMORPG oyunudur.

Şovalye: Kılıç ve kalkanı bütün donanımıdır. Saldırı ve savunma eyleminde oldukça başarılıdır. Dostlarını korumak için ölümü bile göze alabileceği söylenir.  Öncelikli olarak düşmanın zayıf noktasını belir ardından buna odaklanarak saldırır.  Antik ejderhalarla olan savaş sırasında korkusuz ruhuyla bulunduğu şehri canı pahasına da olsa korumaya yemin etmiştir.

Büyücü:  Büyücünün silah olarak kullandığı bir asası vardır.  Gerek grup gerekse hava saldırılarında çok güçlü saldırı kabiliyetleri vardır.  Esnek yapısıyla sihir saldırılarına tamamen odaklanır.  Antik ejderha ordusu ile savaşta sihir yetenekleri bulunduğundan dolayı en çok aranan sınıftır.

Çok Cazip Fiyatlarla Ejder Yolu E Pin Satın Al >>