Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Elite Dangerous: Horizons Xbox One 'da Oynanabilecek

6/6/2016 4:50:25 PM


Bilindiği üzere Elite Dangerous aylar önce PC Platformu için çıkışını gerçekleştirmişti.  Çıkışından sonra Horizons Ek Paketi ‘yle gündeme gelen Elite Dangerous yeni ek paketiyle oyunun içeriğine atmosferi olmayan tamamen oksijensiz gezegenlere inebilme özelliği eklemiş bu sayede oyun daha eğlenceli geniş içerikli bir hale gelmişti.


Oyun bu paketle eskisine oranla daha eğlenceli bir seviyeye yükseldi. Geçen zaman içinde Horizons ek paketi Elite: Dangerous oyuncuları için adeta vazgeçilmesi mümkün olmayan, çok stratejik bir konuma yükseldi.


Şimdi sıkı durun 06.06.2016 tarihi (Bugün) itibariyle Horizons ek paketi artık Xbox One Platformu için de çıkışını gerçekleştirdi. Artık Xbox One Kullanıcılarıda Horizons Ek Paketi 'ne ulaşabilecek.  


Fakat Horizons Ek Paketi ‘ne ulaşabilmek için öncelikle Elite Dangerous ‘u Xbox One Platformu için satın almanız gerekiyor. Satın alma işleminizin ardından Horizons ek paketinin keyfini sizde çıkarmaya başlayabileceksiniz.


Her zaman söylediğimiz gibi oyuncu dostu fiyat politikasından ödün vermeyen BursaGB kalitesiyle çok Uygun Fiyatlı Xbox Live Gold Üyeliği satın alarak Elite Dangerous ve Horizons Ek Paketine ulaşabilir keyifli bir oyun heyecanı yaşayabilirsiniz.


Ayrıca satın alımınızın hemen ardından hesabınıza yüklenecek olan 10 larca Kumpara puan bizden size bonus hediye. Onlar keyfinizi iki katına çıkaracak. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. 


➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al