Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Erzurum Sistem Gereksinimleri

14.04.2021 11:43:31

Erzurum, ülkemizin en soğuk illeri arasında yer almaktadır. Oyunun konusuna baktığımı zaman Erzurum’a seyahat eden bir kişi Erzurum’un düşen bir göktaşından etkilendiğinden bihaberdir. Mevcut şartları çok da iyi olmayan arkadaşımız, daha büyük sorunlar ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Erzurum, hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Soğuktan tir tir titreyeceğiniz hava şartları, açlık ve susuzluk derken birçok şeyle mücadele ederek hayatta kalmamız gerekiyor. Hayatta kalmak için gerekli olan eşyaları toplamalısınız. Su, yemek ve yatak gibi temel ihtiyaçları karşılamanız ve hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

Erzurum sistem gereksinimleri duyuruldu. Türk yapımı oyunlardan biri olan Erzurum oyununu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir. Oyundan daha iyi verim almak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanızı öneriyoruz. Erzurum minimum ve önerilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290

Bellek: 4 GB RAM

Depolama: 12 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 1500X

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 580

Bellek: 8 GB RAM

Depolama: 12 GB boş alan

Sistem Gereksinimi Nedir ?

Sistem gereksinimlerini şu şekilde ifade edebiliriz. Bir yazılım ya da oyunun elinizde bulunan bilgisayarda çalışıp çalışmayacağına dair bilgileri size gösteren donanımsal bilgilerdir. Bilgisayarınızda yüklü olan ya da indirilen bütün programları açmak için birtakım yazılımsal ve donanımsal gereksinimlere ihtiyaç duyar. Bu gereksinimler program veya oyun yayınlanmadan önce geliştirici/yapımcı kişiler tarafından duyurulur. Siz de bu haberlere bakarak gerekirse bilgisayarınızı geliştirebilirsiniz.