Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Çıkış Tarihi Açıklandı!

12/2/2019 5:19:20 PM

SCS Software tarafından geliştirilen Euro Truck Simulator 2, kısa süre önce ETS 2 Road To Black Sea ek paketi ile Türkiye haritasıyla beraber (Trakya - İstanbul) Romanya Bulgaristan bölgelerini de oyuna dahil edeceğini duyurdu ancak DLC paketinin resmi çıkış tarihi hakkında net bilgi paylaşmadı. 


Bugün ise, SCS Software, Euro Truck Simulator 2 Road To Black Sea DLC paketinin çıkış tarihi resmi olarak duyurdu ve ek paket hakkında yeni bilgiler paylaştı. 


ETS 2 Road To Black Sea DLC paketiyle beraber oyuna Türkiye (İstanbul - Trakya), Romanya, Bulgaristan ve Avrupa bölgelerinin bir kısmını haritaya dahil edilecek. Toplamda 20 Büyükşehir, yeni mahalleler, tarihi ve turistik bölgeler, 11 yeni yerel şirket ve endüstriyel limanları da yeni ek paketle beraber oyuncularla buluşacak.


ETS 2 Road To Black Sea DLC Çıkış Tarihi


Trafikte yeni araç modellerinin de yer alacağı ETS2 Road To Black Sea DLC paketi 5 Aralık 2019 Tarihinde çıkış gerçekleştirecek. 


DLC paketinin fiyatı şuan için belli değil. Ancak yeni ek paketin çıkışına ve Türkiye’den bölgelerin yer almasına özel indirimli fiyatıyla BursaGB üzerinden ETS 2 Road To Black Sea Satın Al ve indirimli fiyat avantajından yararlan!