Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Fallout 4: Far Harbor DLC Çıktı

5/19/2016 2:18:54 PM


Süper özellikleriyle 2015 yılının en başarılı oyunlarından biri olan Fallout 4  dün gece tarihinin en büyük DLC ‘si ile yepyeni bir güncelleme yaşadı ve karşımıza Fallout 4 Far Harbor olarak çıktı.


Fallout 4 Far Harbor Güncellemesi yenilenmiş devasa bir harita,  yep yeni görevler,  yeni bir senaryo, yeni silahlar, yeni ekipmanlar ve birbirinden değişik daha birçok farklı özellikle birlikte geldi.


Fallout 4 Far Harbor  Bethesda tarihinin en büyük DLC si olarak kayıtlara geçti bile. Zira oldukça kapsamlı olan bu güncelleme oyunu adeta baştan aşağı yeniliyor ve çok daha keyifli bir hale getiriyor.

 

Fallout 4 Far Harbor DLC Özellikleri Şöyle;

➤ Genel anlamda oyuncuyu her an korkutabilecek sisli bir hava, farklı bir atmosfer var.

➤ Oyun süresi 22 saate kadar uzayabiliyor.

➤ 22 saatlik oynanış süresini bitirmek için tüm haritayı keşfetmeli, bütün görevleri bitirmelisiniz.

➤ Ana görevler oldukça kısa tutulmuş.

➤ Ana görevler haricinde de birbirinden farklı birçok görev ve aktivite bulunuyor.

 

Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodu ‘nuzu BursaGB ‘den satın alıp Fallout 4 Far Harbor ‘un gizemli ve korkutucu atmosferinde heyecan dolu bir maceraya hemen katılabilirsiniz. Satın alımınızın hemen ardından hesabınıza yükleyeceğimiz bonus hediye Kumpara puanlar oyun keyfinizi ikiye katlayacak. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper hediyelerden birine sahip olabilirsiniz. 


  ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al