Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Fallout 4 Far Harbor Performans Güncellemesi Geliyor

6/7/2016 5:40:10 PM


Fallout 4 için hazırlanan en geniş DLC Paketi Far Harbor oyuncular tarafından çok sevildi. Zira Far Harbor DLC  devasa bir haritayla birlikte yepyeni birde hikaye ekleyerek oyunu daha profesyonel ve keyifli bir hale getirdi.


Evet oyuncular Far Harbor DLC 'sini çok sevdi. Tamam buraya kadar herşey güzel. Fakat bir diğer taraftan PlayStation 4 'de ortaya çıkan performans sorunları oldukça moral bozucu sıkıcı olmaya başlamıştı.  


Özellikle belli bazı bölgelerde meydana gelen aşırı derecede düşük FPS oranları oyuncuların bir hayli moralini bozdu. Bethesda bu sorunu ortadan kaldırmak için çalışmalara başladıklarını belirtti.


Sorunun çözümü için bir güncelleme hazırlayıp Sony 'ye gönderdiklerini özellikle belirten Bethesda, söz konusu düzeltme güncellemesinin bir hafta gibi kısa bir sürede onaylanacağını ve bütün performans sorunlarını gidereceğini belirtip bu konuda söz verdi.


Far Harbor DLC performans sorunlarından sizde şikayetçiyseniz sabır göstermeniz gereken son bir hafta kaldığını belirtmek ve bu konuda müjde vermek istiyoruz.


Play Station Ortamı ‘nda sorunsuz bir Fallout 4 keyfi için şimdiden Uygun Fiyatlı Play Station Network Card satın alabilirsiniz. Bu bir ön hazırlık aşaması. Satın alımınızla birlikte anında hesabınıza 10 larca bonus Kumpara puan eklenecek


Onlar çok önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.


Play Station Platformu İçin   Play Station Network Card Satın Al

Stem Platformu İçin   Fallout 4 CD-Key Steam Global Satın Al