Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Fallout 4 ve Doom VR Versiyonları Çıkıyor

6/14/2016 12:53:35 PM


Sanal Gerçeklik Teknolojisi her geçen gün dünyada daha çok alanda kendini gösteriyor ve giderek bütün hayata yayılıyor. Geçtiğimiz saatlerde düzenlenen Bethesda konferansında da Sanal Gerçeklik Teknolojisi ön plandaydı. Bethesda kendi VR programını duyurdu ve önemli AAA oyunlarının sanal gerçeklik teknolojisi ile destekli bir şekilde VR 'a geleceğini açıkladı.


Bethesda VR Teknolojisini ilk olarak Fallout 4 ve Doom üzerinde deneyecek.  Bu konu hakkında şimdilik tüm bilinenler bu kadar. Zira Bethesda tarafından konuyla ilgili detaylı bilgi verilmedi. Anlaşıldığı kadarıyla net bilgiler önümüzdeki günlerde açıklanacak.


VR Teknolojisi destekli Fallout 4 yada Doom için şimdilik hâla zaman var. Zira henüz proje aşamasında. Normal haliyle bu oyunlara çok cazip fiyatlarla ulaşıp oynamak için ise doğru yerdesiniz.


BursaGB kalitesiyle aşağıdaki bağlantılardan satın alımınızı gerçekleştirdiğiniz anda hesabınıza bonus hediye niteliğinde 10 larca Kumpara puan yüklenecek. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir, yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birini kazanabilirsiniz.


Kumpara puanlarınız çok önemli. Belkide aylar sonra gelecek VR teknolojili bir Doom heyecanı için Kumpara puanlarınız size hazine bulmuş gibi fayda sağlayacak. Bilemezsiniz. 


➤ Fallout 4 CD-Key Steam Global Satın Al

➤ Doom Standard Edition Steam CD Key Satın Al

➤ Doom Collector's Edition CD Key Satın Al

➤ Doom+Demon Multiplayer Pack Steam CD Key Satın Al