Haberler
Fallout 4 Yeni DLC Geliyor

Fallout 4 Yeni DLC Geliyor

Yepyeni bir Fallout 4 heyecanına ne dersiniz?
31.03.2016 17:54:06

Bethesda tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz dönemlerde çıkış yapan açık dünya oyunu Fallout 4, oyuncular tarafından bir hayli sevildi, hatta gördüğü aşırı ilgi üzerine yüzlerce mod geliştirildi ve geliştirilmeye devam ediyor.  Peki oyun sadece modlarla mı sınırlı kalacak ? tabii ki hayır! oyunu devasa bir DLC bekliyor

Far Harbor adındaki bu devasa güncelleme, The Elder Scrolls IV Oblivion ’un DLC’sinden bile büyük ve kapsamlı. Zira tam anlamıyla devasa bir harita ve içeriğe sahip olacak.  Yeni alanlar, karakterler, robotlar, canavarlar ve daha fazlasını içeren Fallout 4 Far Harbor DLC, serinin en büyük DLC’si olarak fallout tarihine adını yazdıracak. Nisan ile Mayıs ayları arasında oyuncularla buluşacak bu devasa DLC ‘nin fiyatı ise sadece 25 dolar. Fakat siz BursaGB farkıyla bu fiyatın yarısına DLC ye sahip olabilirsiniz.

Fallout 4  heyecanını yepyeni DLC ile farklı ve daha yüksek bir adrenalinle yaşamak istiyorsan yeni sürüm henüz çıkışını gerçekleştirmeden cazip BursaGB fiyatlarıyla satın alabilirsin. Kaliteli, %100 Güvenli ve cazip fiyat politikalı oyunun adresi BursaGB ‘de eğlence zevki bununla sınırlı kalmıyor tabiki. Her satın alımınızda üyelik hesabınıza anında yüklenecek 100 lerce Kumpara puanla birbirinden değerli sürpriz hediyeler kazanabilir yada puanlarını biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilirsiniz.

 Fallout 4 Steam CD Key Satın Al


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »