Haberler
Fallout 4 Yeni DLC'ler Açıklandı

Fallout 4 Yeni DLC'ler Açıklandı

Uygun Fiyatlı Fallout 4 CD-Key Steam Global Satın Alın
14.06.2016 14:42:08

2015 yılının en başarılı RPG türü oyunlarının başında yer alan Fallout 4 bilindiği üzere çıktığı günden bu zamana birçok defa yeni DLC paketleriyle ve bol içerikle oldukça zenginleştirildi.  


Tabiki bu zenginleştirme olayı devam edecek gibi. Zira E3 2016 Oyun Fuarı ‘nda bir konuşma yapan Todd Howard, Fallout 4 için 3 yeni DLC daha geleceğini belirtti.


Konu ile ilgili açıklamalarına devam eden Todd Howard Fallout ile işlerinin henüz bitmediğini,  Fallout 4 ’e inşa odaklı ikisi küçük biri büyük üç DLC ’daha eklemeye hazırlandıklarını ayrıca Contraptions Workshop ‘unda ilk içerik olacağını belirtti.


Yeni Fallout 4 DLC leri ile birlikte zenginleştirilmiş bir Fallout 4 Heyecanı için cebinize uygun fiyatları sunan BursaGB ‘yi tercih edebilir, her zamanki gibi her açıdan kârlı çıkabilirsiniz.


Dahası satın alımınızla birlikte hesabınıza anında yüklenen bonus hediye niteliğindeki onlarca Kumpara puanıda cebinize atabilir keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Onların hazine değerindeki önemini biliyorsunuz.


➤ Fallout 4 CD-Key Steam Global Satın AlEtiketler: Fallout 4 Yeni DLC'ler Açıklandı,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »