Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Fifa 16 Çok Cazip Fiyatlarla Stoklarımızda

4/15/2016 9:50:01 AM

Önce şuna belirtelim Fifa isminin futbol tutkunu herkeste çok özel bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Gerek çocuklukta gerek gençlik yıllarında hayranlıkla izlenen dünya yıldızı futbolcuları ve futbol maçlarını organize eden ünlü kuruluş. Öyle ki artık oyunların içinde ve siz artık bizzat dünya yıldızlarıyla aynı sahada maç yapıyorsunuz.  Messi ile birlikte oynayacağınız maçın tadı elbette harika olacaktır. Bu gerçekten süper. Oyuna girdiğimiz anda kendinizi El Classico Derbisi 'nin tam ortasında buluyorsunuz. Dünyanın en iyi takımlarından Real Madrid ve Barcelona 'yı karşı karşıya getiren bu derbi  sayesinde Fifa 16 'yı daha iyi tanımak,  tam profesyonel oynanış özelliklerine  dikkat çekici oranda vurgu yapmak açısında oldukça akılcı bir seçim olmuş.

  PC Fifa 16 Origin Cd Key Satın Al

Oyun takım çalışmasına tam anlamıyla yatkın.  Çok isabetli yapılan paslaşmalar bir hayli profesyonel. Fifa 16 ‘da ara paslar dahi verebiliyorsunuz. Fifa 15 te ıska geçilen paslaşmalar Fifa 16 ‘da tam hedefi bulabiliyor. Ancak rakiplerde eskiye nazaran daha profesyonel. Oldukça keyifli bir futbol heyecanı içinde olduğunuzu hissediyorsunuz. Kayma Tuşu 'nu kullanarak gerçek anlamda tamamen profesyonel anlamda kayarak müdahale,  rakibin topla gidişi sırasında topa hamle ve net müdahale hamlesi, defans oyuncusunun hareket kabiliyetine eklenen 25 'ten fazla oyun özelliği değişimi, defans oyuncuları arasındaki süper denge, takım oyuncularının aralarındaki profesyonel iletişim, Oyun sırasında 15.000 coins karşılığında girebileceğiniz Fut Draft Modu, profesyonel simulasyon tarzı, taktiksel futbol, Ultimate Team özelliği, oyuna eklenmiş yüksek düzeyde gerçeklik hissi  Fifa 16 yı çok daha profesyonel olarak oyuncunun karşısına çıkarıp sevdirecek cinsten.  Dünya yıldızlarıyla gerçek bir futbol hissini adeta yaşıyorsunuz. Üstelik tamamen Türkçe. Görünen o ki Fifa 16 bu muhteşem performansı ve süper özellikleriyle satış rekorları konusunda listeyi oldukça zorlayacak.

Fifa 16 heyecanını tüm futbol tutkunları gibi sizde yaşamak fakat bunu uygun fiyatlarla yapmak istersiniz kuşkusuz. Bu aşamada devreye yılların deneyimi, son teknolojiyi barındıran %100 güvenli teknolojik altyapısı ve profesyonelliğiyle oyun dünyasının en cazip fiyatlarını sunan BursaGB giriyor. BursaGB ‘den cazip fiyatlarla Fifa 16 CD Key satın alım işleminizin hemen ardından üyelik hesabınıza anında tanımlanacak bonus hediye niteliğindeki Kumpara puanlarla oyun keyfinizi iki katına çıkarmayı hedefledik. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper hediyelerden birinide kazanabilirsiniz.