Haberler
Fifa 17 Yeni Özellikleri Tanıtıldı

Fifa 17 Yeni Özellikleri Tanıtıldı

Hikaye modu ile dikkat çeken Fifa 17 için yeni özellikler tanıtıldı. Yeni atak tarzları ve bitirici vuruşları..
18.07.2016 11:18:30

Futbol oyunları arasında Hikaye modu ile bir ilki gerçekleştiren Fifa 17, yeni özelliklerini tanıtmaya devam ediyor !


Hikaye modu ile bir karakterin sıfırdan başlayan futbol hayatını oynayacağımız ve kararları tamamen oyuncuların vereceği Fifa 17 için yeni atak tarzları ve bitirici vuruşlarına dair bir video yayınlandı.


Şut tekniklerinin daha da gerçekçi hale geleceği Fifa 17 ‘de şutlar yerden sert ve köşelere doğru gönderilebilecek, voleler alçaktan gönderilerek kaleciler şaşırtabilecek ve yeni plase teknikleriyle klas goller atılabilecek.


Hava toplarında da bazı yeniliklerin karşımıza çıkacağı oyunda futbolcu, gelen ortaya yere doğru gidecek şekilde kafa vuruşu yaparak kaleciyi zor durumda bırakmaya çalışacak. Günümüz futbolunda kaliteli forvet oyuncularının sıkça kullandığı bu teknik, Fifa 17 'de kullanılabilir olacak.Oyuncuların dar alanda attığı ara pasları, genelde savunmanın arasında kaybolup giderdi. FIFA 17, oyuncuların bu anlamda daha rahat ve etkili ataklar yapmasını sağlayacak bir sistemle gelecek. Alan dar olmasına rağmen futbolcunun ayağının içi ya da dışıyla falsolu paslar vermesini sağlayabilecek oyuncular, forvetleri kaleciyle karşı karşıya getirecek etkili ataklar yapabilecekler.


27 Eylül 'de çıkacak ve Futbol sevmeyenlerin dahi sadece hikaye modu için severek oynayabileceği Fifa 17 en cazip fiyatlarla ön siparişte. Hemen sizde BursaGB kalitesiyle en ucuz Fifa 17 ön siparişi verin, anında kazanacağınız bonus hediye niteliğindeki Kumpara puan ayrıcalığından yararlanın.


Onlar önemli. Biriktirmeye devam edin. Zira Kumpara puanlarınızla sürpriz çekilişlere katılabilir ve muhteşem hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.


➤➤ Fifa 17 Satın Al
Etiketler: Fifa 17, Fifa 17 Satın al, Fifa 17 ön sipariş, Fifa Hikaye,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »