Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Football Manager 2021 Ne Zaman Çıkıyor ?

10/7/2020 4:36:14 PM

Menajerlik oyunu sevenlerin gözdesi olan Football Manager serisi yeni oyunuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 24 Kasım’da oyun severlerle buluşacak olan FM 21, sadece PC üzerinden değil birçok farklı platform üzerinden yayınlanacağına kesin gözüyle bakılıyor. Serinin yeni oyunu neden bu kadar geç çıkıyor diye soruyorsanız sebebi tabii ki de coronavirüs salgınıdır. Çıkış tarihi açıklandığı için artık tek yapmamız gereken yenilikleri ve günlerin akıp gitmesini beklemektir.

Football Manager 2021 Beta Sürümü

Her sene olduğu gibi bu senede bir aksilik olmazsa beta sürümü oyun severler ile 2 hafta önceden buluşacak. Beta sürüm ile çıkış tarihinden daha erken olarak oyuna sahip olabileceksiniz. Unutmadan söyleyelim ki Football Manager oyunu uzun süren bir ayrılığın ardından tekrar XBox platformuna geri dönüş yapıyor. Football Manager 2021 Xbox Edition, Xbox kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Ayrıca oyun Nintendo Switch için de gelecek.

Football Manager 2021’de Neler Bekliyoruz ?

Football Manager serisinin yeni oyununda da lisans problemi devam ediyor olacak çünkü Juventus takımının Pes ile olan anlaşması bu sene de devam ediyor. Oyundaki bazı takımların logosu, isimleri ve bazı takımlardaki oyuncu kadrosunun gerçeği yansıtmaması birçok FM severi gerçekten üzüyor. Yani serinin sevenleri olarak bu konularda geliştirme beklemek en doğal hakkımız oluyor. Bir başka beklediğimiz özellik ise büyük takımların transferlere çok büyük paralar harcamasının önüne geçilmelidir. Mali yönden güçlü takımlar gerçek dışı transferler ile kadrolarına transferler yapıyor. Bu konuda kesinlikle bir geliştirme olmasını bekliyoruz. Taktiksel anlamda da bazı değişiklikler kesinlikle olmalıdır.

Günümüz futbolunda birçok takım hücumda farklı savunmada farklı dizilişler ile mücadele ediyor. Football Manager 2021 oyununda da böyle bir sistem olursa gerçekten güzel olur. Oyuncu özelliği kısmında da geliştirmeler yapılabilir. Pas özelliğini biraz açıp kısa ve uzun pas olarak görsek hiç de fena olmaz. Ayrıca duran top antrenörü görmek için geç bile kalındı diyebiliriz. Oyunun çıkmasına hala bu kadar uzun bir zaman varken yavaş yavaş bizi hangi yeniliklerin beklediğini de görmüş olacağız. Bu sırada FM 20 oynamaya devam ederek kendinizi yeni oyun için zinde tutabilirsiniz.

Football Manager 2021’de Türkçe Spiker Desteği !

Menajerlik oyunu dendiği zaman hepimizin aklına doğal olarak Football Manager oyunu geliyor. Football Manager serisinde yıllardır türkçe dil desteği bulunuyordu ancak türkçe spiker seçeneği yoktu. Seri yeni oyunuyla birlikte türkçe spiker desteği olacağını duyurdu. Bu haberden sonra bütün FM severler adeta havalara uçtu. Seslendirmeyi Ali Ece’nin yapacağı konuşuluyor. Eğer taraflar anlaşırsa kesin gözüyle bakabiliriz.

Açıkçası yıllardır bu özelliği beklediğimiz için kim anlatırsa anlatsın ama spiker olsun diyenlerimizde olacaktır. Football Manager 2021 oyununa ön siparişten sahip olmanın hayalini kuruyorsanız BursaGB sitesinden uygun fiyat ile satın alabilirsiniz. Beta sürümüyle oyuna erken başlamayı düşünenler vakit kaybetmeden ön siparişten oyunu satın alabilir. Avantajlı fiyatlar ve hızlı teslimat garantisi ile BursaGB sitesi oyun severleri bekliyor.