Haberler
For Honor'ın Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu

For Honor'ın Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu

For Honor için kapalı beta tarihi resmi olarak duyuruldu. Hemen sende tıkla ve kapalı beta kaydını şimdiden yap.
19.12.2016 16:28:13

UBISOFT, FOR HONOR KAPALI BETASININ 2017 OCAK AYINDA BAŞLAYACAĞINI DUYURDU


KAPALI BETAYA KATILIN VE PLATFORMLAR ARASI METAOYUNDAKİ FRAKSİYONLAR SAVAŞINDA HANGİ FRAKSİYONUN GALİP GELECEĞİNİ BELİRLEMEYE YARDIM EDİN


Ubisoft For Honor Kapalı Betasının 2017 Ocak ayında başlayacağını duyurdu. Oyuncular savaşların yıprattığı Ashfeld, Valkenheim ve Myre topraklarına adım atacaklar ve Vikingler, Samuraylar ve Şövalyeler arasında çağlardır devam eden savaşları konu alan yepyeni çokluoyuncu deneyimleri yaşayabilecekler.


KAMPANYA ! İNDİRİMLİ FOR HONOR CD KEY ÖN SİPARİŞİ İÇİN TIKLA !Ubisoft kapalı beta ile birlikte Fraksiyonlar Savaşını da başlatacak, kısıtlı süre için geçerli olacak bu çıkış öncesi etkinliği şu sorunun cevabını arıyor olacak: Kudretli Vikingler, Samuraylar ve Şövalyeler nihayet aynı savaş alanında bir araya geldiğinde… kim galip çıkar?


Fraksiyonlar Savaşı 2017 Ocak ayında başlayacak olan kapalı betadaki tüm platformlardaki tüm çokluoyuncu aktivitesini takip edecek. Betaya ve kazanan fraksiyona katılmış olan savaşçılara ödüller verilecek.Oyuncular üç farklı Fraksiyondan 12 benzersiz kahraman ile savaşa katılabilecekler. Ubisoft bugün iki yeni Ağır kahraman olan Samuray Shugoki ve Viking Warlord’a ek olarak yeni Suikastçi kahramanı Şövalye Peacekeeper’ı da tanıttı, bunlar rekabete dayalı çokluoyuncu deneyimine daha da büyük bir derinlik katacak:


For Honor kapalı beta testi için kayıt linki: www.forhonorgame.com/war


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER 

Steam Türk LirasıPlaystation Network CardPlaystation PLUS CardPro Evolution Soccer 2017Fifa 17Overwatch


Etiketler: For Honor, For Honor Kapalı Beta, For Honor Satın al, cd key,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »