Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Fortnite'dan ENDGAME Modu!

4/28/2019 3:22:24 PM

Fornite'a yeni gelen oyun modunda size farklı bir deneyim sunulurken aynı zamanda bir hikaye ile oyuncularını etkilemeyi başaran Epic Games'in oyun modu hakkında verdiğini bilgiler oyuncuları daha da heyecanlandırıyor!

Altı Sonsuzluk Taşı’nın peşine düşen Thanos ve komutasındaki Chitauri’ler Fortnite Battle Royale adasını işgal etti. Adanın çeşitli yerlerine dağılmış Avengers eşyalarını bulup kullanarak Thanos ve ordusuna kafa tutmak sizin elinizde

Fortnite Endgame SSM süresince görevleri tamamlayarak çeşitli spreyler, sancaklar ve Avengers Quinjet planörü gibi ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz.

Otobüse binmeden önce mağazaya da bir uğrayın, oyuna gelecek iki Marvel setinden ilki olan Black Widow kıyafetiyle beraberindeki Kara Dul’un Isırığı kazmasını ve yeni Black Widow’un Figürleri ifadesini kaçırmayın! Önümüzdeki hafta mağazaya eklenecek ikinci kıyafet seti acaba ne olacak?

Ekibinle adaya atlayın, Avengers eşyalarını kapın ve Thanos’a göğüs gerin! Sonuncu Sonsuzluk Taşı da bulunmadan Thanos’u ve ordusunu alt edebilecek misiniz? Yoksa Thanos Sonsuzluk Eldiveni’ni tamamlayıp bir parmak şıklatmasıyla kaderinizi mi yazacak?

Bu heyecan verici deneyime sende katıl!